Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  AGRESIVNÍ ÚTOK

  Šílenec napálil do lidí před barem v New Yorku!

  03.12.2017 18:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Do skupiny lidí v New Yorku najel neznámý řidič v bílé Hyundai. V nemocnici skončili nejen dva pobodaní účastníci rvačky, ale také pět přihlížejících návštěvníků baru. Jeden muž na místě zemřel.

  New York lupa
  Záchranáři odvezli z místa činu pět sražených osob a dva pobodané rváče (ilustrační foto) | CNN

  Zatím neznámý útočník najel do skupinky lidí před jedním z newyorských barů ve čtvrti Queen. Jeden muž byl na místě mrtvý, dalších pět skončilo se zraněními v nemocnici. Policisté vyloučili teroristický čin. 

  Někteří na něj začali křičet, aby toho nechal, když vjelo na chodník auto a narazilo do nich, popsali svědci.
   

  Podle zpráv stanice CBS skupinka lidí kolem půl páté ráno místního času opustila bar na Richmond Hill, když spatřila, jak na chodníku jeden muž bije druhého. „Někteří na něj začali křičet, aby toho nechal, když vjelo na chodník auto a narazilo do nich,“ citovaly zprávu stanice Novinky.cz

   

  Svědkyně Milagros Urbinová podle CNN uvedla, že se dívala, jak se mezi sebou rvou dva kluci. „Náhle jsem uviděla bílé auto jedoucí po chodníku. Bylo to bláznivé, křičeli. Křičeli ještě předtím, než se auto rozjelo podél chodníku,“ popsala hrůzný incident.

   

  Podle zasahujících policistů srazil řidič šest lidí. Jeden z nich byl prohlášen za mrtvého ještě na místě činu. Zbylých pět zraněných převezli záchranáři do nemocnice. „Jeden z nich je v kritickém stavu,“ uvedla stanice CBS. V nemocnici skončili s bodnými zraněními také dva lidé z předchozí rvačky. Policisté už zadrželi jednu osobu, ktera byla možná zadržena v souvislosti s bitkou. Po bílé Hyundai Sonatě a jejím řidiči stále pátrají.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...