Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ - KOMENTÁŘ JANA MAĎARA

  Miloš je borec! Z Ruska sice neodjel, ale řekl, co si myslí!

  24.11.2017 11:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Česko si připomnělo "sametovou revoluci", ale kádrovalo se. A jeden z velkých listopadových hráčů a současný kandidát na Hrad Michal Horáček byl uznán sametově nevhodným k projevu u mikrofonu. Signatář Charty 77 Tomáš Hradílek byl přinucen ukončit hladovku a paní Nečasová nafasovala dva roky podmíněně.

  zeman a medvedev lupa
  Prezident Miloš Zeman si Ruska užívá. Na snímku s premiérem Dmitrijem Medveděvem. | government.ru

  Zásadní události uplynulého týdne očima komentátora Bleskově.cz Jan Maďara aneb: Co vám možná uniklo, ale nemělo by:

   

  Pátek 17. listopadu
  Lidé v celé České republice si připomínali začátek „sametové revoluce“. Především v Praze na Národní třídě bylo rušno. Demonstrovalo se i deklamovalo. A navečer koncertovalo. K davu promlouvali nejrůznější politici i kandidáti na post hradního pána. Jenom Michala Horáčka, aktivního účastníka přerodu socialismu v demokracii v listopadových dnech 1989, nechtěli pustit k mikrofonu. Prý neměl dostatečný sametový kádrový posudek. A pan prezident Miloš Zeman se tomu zřejmě smál v ústraní. 

  Pan premiér Medveděv se přímo před kamerami od článku distancoval. A že se mu do toho moc nechtělo! Ať žije Miloš!
   

  Sobota 18. listopadu
  Slovenský premiér Robert Fico prý nevěří v zázračnou ruku trhu a chce do ústavy propašovat záruky sociálních práv občanů Slovenska. Někteří Slováci podle něj potřebují dubčekovskou podstatu sociálního státu, který je bude podporovat. No, sbohem, Slovensko!

   

  Neděle 19. listopadu
  Bývalý disident a signatář Charty 77 Tomáš Hradílek ukončil na nátlak rodiny hladovku. Protestoval proti kandidatuře Miloše Zemana na znovuzvolení do funkce prezidenta republiky. Se Zemanem se dostal do konfrontace na setkání s občany v Lipníku nad Bečvou. Zeman Hradílkovi řekl, že není víc než 113 tisíc občanů, kteří se naopak pod jeho kandidaturu podepsali, a proto kandidovat bude. A hotovo!

   

  Pondělí 20. listopadu
  Po přepočítání volebních hlasů ODS ve Středočeském kraji si své poslanecké saky paky zabalil Petr Bendl. Na jeho místo nastoupil zaslouženě Martin Kupka. Možná by bylo zajímavé přepočítat ty zakroužkované hlasy napříč republikou i stranami. Kdoví, co bychom ještě zjistili.

   

  Úterý 21. listopadu
  Miloš Zeman exceloval v Moskvě. Zatímco předcházejícího dne se v Soči takříkajíc lísal ke kolegovi Vladimiru Putinovi, ve středu napumpoval do premiéra Ruska Medveděva celý svůj kalibr. Označil novináře, který na serveru Zvezda vymaloval srpnovou okupaci Československa v roce 1968 jako největší štěstí, které nás potkalo, za „vylízaný mozek“. Pan premiér Medveděv se přímo před kamerami od článku distancoval. Ať žije Miloš!

   

  Středa 22. listopadu
  Současná paní Nečasová (bývalá Nagyová, pozn. redakce) dostala 2 roky s podmínkou na tři léta za zneužití zpravodajské služby. Chudák žárlivá prostě chtěla mít svého pana premiéra, kterému sloužila jako asistentka, jen pro sebe, tak nechala špiclovat bývalou paní Nečasovou. A padla vláda.

   

  Čtvrtek 23. listopadu
  Veterináři objevili v Praze 6 nelegální sklad se zmrazenými rybami z Vietnamu, rybími konzervami z Koreje a zmrazeným hovězím masem z Rakouska. Byly v něm 2, 6 tuny živočišných produktů. Na mase si pochutnávali návštěvníci restaurací po celé Praze a okolí. Nyní putuje zpět do Rakouska. Zbytek produktů má majitel černého skladu zákaz prodávat. Hrozí mu milionová pokuta. Tu ale zřejmě zamázne s úsměvem na rtu.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...