Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ - KOMENTÁŘ JANA MAĎARA

  Policisté se překonali. Zabetonovali informace o popraveném muži ze Slovenska na půl roku!

  10.11.2017 17:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Miloš Zeman vyčůral cukr z těla a pozval komunisty 7. listopadu na Hrad. Starý lišák Topolánek se na poslední chvíli vetřel mezi kandidáty na post prezidenta a jeho dávný přítel Marek Dalík si šel opět sednout do chládku. Zemřel zpěvák a moderátor Karel Štědrý. Takhle vidí uplynulé dny komentátor Bleskově.cz Jan Maďar.

  Topolánek, Dalík lupa
  Mirek Topolánek prý jako prezident milost Dalíkovi nedá. | ČT

  Zásadní události uplynulého týdne očima komentátora Bleskově.cz Jan Maďara, aneb: Co vám možná uniklo, ale nemělo by:

   

  Pátek 3.11.
  Naše páteční zúčtování začneme na moravsko-slovenském pomezí. Policisté dokázali od června letošního roku tutlat popravu muže ze Slovenska, kterého zastřelili dva bratři, rovněž Slováci, šéfové zločineckého gangu. Tělo odvlekli do lesů na Vsetínsku. Zahrabali je a částečně zabetonovali. Podle všeho šlo o vyřizování účtů.

   

  Sobota 4.11.
  Ovšem sobota byla alespoň z hlediska příznivců našeho pana prezidenta hodně optimistická. Miloš Zeman totiž vyčůral cukr z těla pryč. Jak se sám pochválil, cukrovka mu prostě odešla. Kam, to už neuvedl. Objevily se ale spekulace, že má rakovinu. Ta zpráva šla z Brna a Brňáci, jak je známo, Prahu fakt nemusí. To se ví. Jindy by taková zpráva zapadla jak prázdný kámen v žumpě. Přišla ale v období, kdy se měla veřejnost dozvědět, kdo všechno pána Hradu hodlá nahradit. Hrad nařčení ze zhoubné nemoci odmítl.


  Neděle 5.11.
  Mezi uchazeče o hradní apartmá se nečekaně objevil chlap s gulama, zkušený politický hochštapler Mirek Topolánek. Ještě na konci týdne se ovšem v interview pro ČT 24 tvářil nad otázkou moderátorky, zda nebude bojovat o post v republice nejčestnější, až dětsky překvapeně. Proč by měl on? Kde na to přišla? Starý lišák už ale věděl, že je ještě statný Topol. A ne, že ne. Jinak by si jej na to čété asi nepozvali, že? Jo a v neděli tedy další blázen vystřílel zásobník. Tentokrát v USA a nebyl to islamista. Proč to píšu? Náš server bleskove.cz to měl v Česku na webu první.


  Pondělí 6.11.
  Do vězení už podruhé nastoupil lobbista Marek Dalík. Významný spolupracovník právě Mirka Topolánka z dob jeho kormidlování republiky. Má si dosedět (sedm měsíců už za katrem strávil) těch pět let, co nafasoval za podvody při nákupu obrněnců Pandur pro českou armádu. Samozřejmě se cítí nevinný a opět podal dovolání k Nejvyššímu soudu.  

  Prezident pozval komunisty na vyjednávání o budoucí podobě vlády v zemi na výročí VŘSR.
   


  Úterý 7.11.
  Komunisté a milci minulého režimu slavili 100 let od výstřelu Aurory. A právě na výročí VŘSR (Velká říjnová socialistická revoluce, pozn. redakce) si prezident Miloš Zeman pozval komunisty na vyjednávání o budoucí podobě vlády v zemi. Jak známe hradního pána, jistě si tento termín nevybral náhodou.


  Ve věku osmdesáti let zemřel oblíbený zpěvák a moderátor z dob šedesátých Karel Štedrý. V dobách své největší slávy působil v Redutě, Semaforu či Rokoku. Známý je jeho duet s Waldemarem Matuškou Mám malý stan nebo hity té doby Písmena nebo Magdaléna. Nad skonem svého přítele smutnil i mistr Karel Gott.


  Středa 8.11.
  Lovci lebek chytili po dvaceti letech muže, který zmanipuloval televizní soutěž Bingo. Pro milionové výhry si Pavel Fantyš posílal komparzisty. Svým bílým koňům platil až desetitisícové honoráře. Pavla Fantyše odsoudila česká justice v nepřítomnosti na pět let vězení. Nyní si jej soudkyně podá znovu. Nicméně, i když byl už jednou odsouzen, natvrdo ještě sedět nepůjde. Je opět veden jako obžalovaný. Holt, kdo má peníze, má nárok na jisté ústupky.


  Čtvrtek 9.11.
  Do prezidentských voleb se z devatenácti původních zájemců právoplatně dostalo celkem devět mužů. Tady jsou jejich jména: Jiří Drahoš, Pavel Fischer, Petr Hannig, Marek Hilšer, Michal Horáček, Jiří Hynek, Vratislav Kulhánek, Mirek Topolánek a Miloš Zeman. Bookmakeři hned ustanovili tři nejpravděpodobnější účastníky velkého finále. Na prvním místě stávající prezident Miloš Zeman, druhé místo zaujímá Jiří Drahoš a na třetí místo pelotonu se vedral Mirek Topolánek. Jak toto skončí? 

   

  Pátek 10.11.
  Komunisté si prostě nedají říct. Podmiňují svou podporu Babišova kabinetu zdaněním církevních restitucí. A velkomožný pán Čapího hnízda na tu nehoráznost samozřejmě slyší. Stejně jako Tomio Okamura. Tak se na to podívejme. To bude partička. Rudí s třešňovou příchutí s nahnědlými SPD a hnutí ANO pod ostřížím zrakem premiéra, kterého už jednou sněmovna vydala k trestnímu stíhání a předpokládá se, že policisté si jej vyžádají znovu. A přitom by možná stačilo, jak naznačil šéf lidovců Pavel Bělobrádek, aby se prostě šéf ANO neucházel o post premiéra abyla by možná i vláda podpořená většinou.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...