Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PRÝ JEN LŽE

  Zeman podal žalobu i trestní oznámení na politika!

  09.11.2017 00:10 / zprávy google+ twitter facebook

  Trestní oznámení a žalobu podal Miloš Zeman na politika z Brna Svatopluka Bartíka, respektive to udělal jeho právní zástupce. Jde údajně o lživé informace týkající se zdravotního stavu prezidenta.

  Zeman lupa
  Miloš Zeman považuje tvrzení brněnského politika za lži! | Archiv

  Brněnský politik Bartík totiž tvrdí, že "Zeman má rakovinu a zbývá mu maximálně sedm měsíců života". Hrad to označil za nehoráznou lež. Svatopluk Bartík naopak tvrdí, že to má potvrzené a svůj zdroj nikdy neodtajní.

   

  „Ve věci lživých tvrzení S. Bartíka jsme podali prostřednictvím právního zástupce pana prezidenta: trestní oznámení pro podezření z trestného činu pomluvy, dále pak žalobu na ochranu osobnosti a návrh na předběžné opatření soudu, aby S. Bartík informace stáhl a dále je nerozšiřoval,” uvedl Ovčáček.  

  Prezident Zeman podal žalobu a trestní oznámení na brněnského politika Bartíka.
   

   

  Ke zdravotnímu stavu třiasedmdesátileté hlavy státu se vyjádřil i jeho ošetřující lékař Miloslav Kalaš.„Současný zdravotní stav pana prezidenta po kontrolních, klinických i laboratorních vyšetřeních v žádném případě nepotvrzuje lživé informace o jeho vážném zdravotním stavu,”  uvedl v prohlášení, které Hrad zveřejnil na svých stránkách.

   

  Brněnský politik Bartík napsal, že Zeman má metastázující rakovinu s prognózou dožití od tří do sedmi měsíců. Dodal rovněž, že odmítl léčbu. Informaci se rozhodl zveřejnit kvůli Zemanově záměru kandidovat znovu na prezidenta.

   

  Je tedy otázkou, a na to se mnozí lidé ptají na sociálních sítích, co tedy Miloši Zemanovi - kromě neuropatie je? Proč tak ubývá na váze a evidentně v některých situacích nezvládá pracovní nápor? 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...