Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ČESKÁ MATA HARI

  To se budete divit! Nově zveřejněné odposlechy v kauze Nagyová

  03.11.2017 00:20 / zprávy google+ twitter facebook

  Obvodní soud pro Prahu 1 v rámci hlavního líčení v kauze Nagyová ve čtvrtek přehrál tři Další a dosud nezveřejněné záznamy telefonních hovorů mezi bývalým premiérem Petrem Nečasem a jeho tehdejší milenkou a nyní manželkou Janou Nečasovou, dříve Nagyovou.

  Nečasová, Nečas lupa
  Jana Nagyová dotlačila Petra Nečase k rozvodu, dnes už je Nečasová! | Archiv

  Podle státních zástupců telefonáty dokazují, že se oba milenci teprve v té době domlouvali na tom, že Nečas opustí svou první manželku Radku a bude žít s Nagyovou.

   

  Bývalý premiér v minulosti u soudu jako svědek tvrdil, že na odluce byl se ženou domluven už dávno předtím. Uvedl, že své manželství již považoval za rozpadnuté. Měl prý s Radkou Nečasovou dohodu už od léta 2011, jak budou postupovat.  

  Nové odposlechy zveřejněné u soudu přitěžují obviněné Nagyové!
   

   

  Svědectvím chtěl Petr Nečas údajně vyvrátit tvrzení obžaloby, že jeho milenka, dnes manželka, nechala v téže době, tedy v říjnu a listopadu 2012, nezákonně sledovat vojenskými zpravodajci Radku Nečasovou z osobního zájmu. Podle žalobců se snažila donutit premiéra k rozvodu a získat ho pro sebe. „Všechno je to minulost. Není to pořád. Odcházím od ní,“ říkal Nečas v roce 2012.

   

  Nečas čelil slovním útokům plačící Nagyové, která mu vyčítala, že se stále tváří, že je se svou stávající manželkou. „Dělal jsi ze mě blbce, idiota, který si se mnou jenom hrál... Myslíš, že mi vrátíš všechny ty chvíle, všechna ta příkoří?...,“ vyčítala Nagyová předsedovi vlády jeho chování v odposleších.

   

  Nečase přitom téměř nepustila ke slovu a když se mu to občas podařilo, snažil se jí vysvětlit, že Nagyová je pro něj jen ta jediná.

   

  „Jestli chceš, tak mi vynadej, vylij si na mě zlost, já to všechno přežiju... Chci být s tebou, tohleto všechno vydržím... Já ti to všechno vynahradím, Jaňulko. Strávím zbytek života s tebou, všechno ti chci vynahradit, abys toho nikdy nelitovala,“ sliboval Nečas až neskutečně pokorně.

   

  Nagyová mu ale zjevně nevěřila. „Jenže ty v tom pokračuješ,“ naznačovala, že tehdejší premiér svou manželku opustit nehodlá.

   

  „V čem pokračuju? Vždyť to není pravda. Já zalezu na opačný konec bytu a neprohodím s ní ani slovo. Jaňulko, už to končí! Odcházím od ní, už to ví,“ oponoval jí ale Nečas.

   

  „Odcházím od svých dětí, abych mohl být s tebou.“ To už Nečas začal do telefonu křičet. Žádá Nagyovou, ať se slovními útoky a výtkami přestane, že on má ve všem jasno. 

   

  „Je to strašné! Jaňulko, prosím tě, nerozkopej to! Jestli chceš, tak veřejně vystoupím, řeknu, že na všechno se.u,“ neudržel se křičící Nečas, začal hlasitě přerývaně dýchat a do telefonu se rozplakal.

   

  Už z těchto slov je jasné, jak to mezi Nagyovou a Nečasem, dnes manželi, bylo. A jak ho právě ona dotlačila k rozchodu a rozvodu. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...