Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JE NA SVOBODĚ

  Vrah Kočky Ďuričko na svobodě! Na Hrad, volali příznivci!

  30.10.2017 16:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Vrah Václava Kočky mladšího, Bohumír Ďuričko, je na svobodě. Odseděl si více jak 9 let z 12,5letého trestu. Teď chce jet na dovolenou a možná v zahraničí i zůstat.

  Ďuričko lupa
  Bohumír Ďuričko u soudu, který jej propustil! | ČT24/ČTK

  Ďuričko, kterého rodina Kočkova považuje za mafiána a bestiálního vraha, je na svobodě. Podmínečné propuštění soud potvrdil, čímž právě rodině známých kolotočářů přidělal vrásky. „Zabíjel jednou, zabije znovu," hřímal Václav Kočka starší.  

  Bohumír Ďuričko, který zastřelil Václava Kočku ml., je na svobodě!
   

   

  „Políbím ženu, políbím děti a dám si horkou vanu. Protože devět let jsem vanu neviděl,“ řekl propuštěný Ďuričko.

   

  Vězni, kteří mu přezdívali Beny, volali z oken: „Beny, na Hrad...!" „Ve vězení jsem byl Beny, protože jsem křtěný Benedikt,“ vysvětlil Ďuričko.

   

  Propuštěný vrah chce prý nyní pomáhat hnutí ANO hledat stovky miliard z šedé ekonomiky. „Budu se snažit pomoci nalézt ztracené peníze a zdroje pro občany," řekl.

   

  Od svého advokáta, který pro něj přijel k věznici, chtěl neprůstřelnou vestu zakoupenou v Bolívii. „Podívejte se na internet, tam to všechno je. Strach nemám, je mi 64 let a užil jsem si jako za pět životů. Moje heslo je, že když se budete schovávat, tak vás nakonec zalijou betonem. Takže když se to má stát, tak se to stane,“ dodal Bohumír Ďuričko.

   

  Ten si po vyřízení dokladů a dalších osobních věcí chce udělat dovolenou někde v exotice a nevylučuje, že tam i zůstane. Přitom podle soudu nesmí pít, cestování musí hlásit a nesmí se k rodině Kočkově přiblížit na vzdálenost menší než 100 metrů. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...