Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEPOVEDENÁ AKCE

  Měl to být další obří masakr teroristů! FBI zmařila "druhé 11. září"!

  08.10.2017 00:10 / zprávy google+ twitter facebook

  Americká FBI oznámila, že zmařila "druhé 11. září", tedy další obří teroristický masakr. Džihádisté z organizace Islámský stát prý plánovali útok na Spojené státy. Terčem jejich činu měla být metropole New York, konkrétně náměstí Times Square, stanice metra a vybrané koncerty.

  New York lupa
  Podobné hororové obrázky se mohly v USA opakovat, ale FBI zasáhla! | Archiv, youtube

  Připravovaný čin byl odhalen díky agentovi FBI, jehož jméno úřady tají a implementoval se mezi teroristy. „Při plánovaných útocích měly být odpáleny bomby na Times Square a v prostorách newyorského metra. Do lidí chtěli útočníci střílet během několika koncertů,“ oznámil soudní úřad.

   

  Skupinu se podařilo odhalit minulý rok díky agentovi FBI, kterému se s ní podařilo navázat kontakt. Parta ke své komunikaci používala chatovací aplikaci.

   

  Nyní newyorská policie oznámila zatčení devatenáctiletého mladíka jménem Abdulrahman El Bahnasawy, kanadského občana. Stejně starý Američan Talha Haroon byl zatčen v Pákistánu a třetí do party a nejstarší z nich, 37letý Filipínec, byl zatčen ve své rodné zemi.  

  FBI zmařila vloni další mega teroristický útok v New Yorku!
   

   

  Útok chtěl trojlístek provést během muslimského měsíce Ramadánu minulý rok. Inspirovali se údajně událostí z roku 2015, která se odehrála v klubu Bataclan v Paříži. Za vzor jim byly i útoky z belgického metra.

   

  Jejich ideálem byly ale útoky z 11. září 2001, kdy zemřely téměř tři tisíce lidí. Incident vedl k vyhlášení „války terorismu“ tehdejším americkým prezidentem George W. Bushem a americké invazi do Afghánistánu.

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: teroristé, FBI, USA
  Komentáře ke článku
  loading...