Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MOŽNÝ ÚTOK

  Tenhle muž najel na západě Londýna s autem do lidí!

  07.10.2017 17:15 / zprávy google+ twitter facebook

  Několik zraněných lidí si vyžádala kolize osobního auta a chodců na západě Londýna nedaleko přírodovědného muzea. Policie zadržela jednoho muže. Zda jde o záměr, teroristu nebo třeba jen nehodu, policie zatím neuvedla.

  Londýn lupa
  Tenhle muž seděl za volantem vozu, který najel do lidí! | Twitter

  Na místě bylo několik zraněných, zasahovali záchranáři a policisté. „Čekali jsme na zelenou, když jsme uslyšeli něco jak výstřel a pak vjelo na chodník auto. Utíkali jsme. Moje kamarádka skočila na zem a poranila si ruce,“ řekl BBC jeden ze svědků.

   

  Řidičem byl vysoký muž tmavé pleti, kterého policisté i se svědky zpacifikovali a drželi na chodníku až do chvíle, než dorazily policejní posily. Spoutaného jej odvezli k výslechu.

   

  Policie už je na místě a situaci má pod kontrolou. „Bylo zraněno několik chodců, strážníci jsou na místě a byla přivolána záchranná služba. Na místě byl zadržen jeden muž,“ uvedla televize Sky News z prohlášení policie. Vyšetřovatelé žádají svědky incidentu, aby se na ni obrátili.  

  Po kolizi auta s chodci utrpělo v Londýně zranění několik lidí!
   

   

  Zranění většiny chodců jsou lehká, což by znamenalo, že auto nevjelo na chodník ve velké rychlosti. Případem se zabývají jak policisté, tak i tajné služby. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...