Pondělí 19. února 2018
svátek má Patrik, zítra Oldřich
  MOŽNÝ ÚTOK

  Tenhle muž najel na západě Londýna s autem do lidí!

  07.10.2017 17:15 / zprávy google+ twitter facebook

  Několik zraněných lidí si vyžádala kolize osobního auta a chodců na západě Londýna nedaleko přírodovědného muzea. Policie zadržela jednoho muže. Zda jde o záměr, teroristu nebo třeba jen nehodu, policie zatím neuvedla.

  Londýn lupa
  Tenhle muž seděl za volantem vozu, který najel do lidí! | Twitter

  Na místě bylo několik zraněných, zasahovali záchranáři a policisté. „Čekali jsme na zelenou, když jsme uslyšeli něco jak výstřel a pak vjelo na chodník auto. Utíkali jsme. Moje kamarádka skočila na zem a poranila si ruce,“ řekl BBC jeden ze svědků.

   

  Řidičem byl vysoký muž tmavé pleti, kterého policisté i se svědky zpacifikovali a drželi na chodníku až do chvíle, než dorazily policejní posily. Spoutaného jej odvezli k výslechu.

   

  Policie už je na místě a situaci má pod kontrolou. „Bylo zraněno několik chodců, strážníci jsou na místě a byla přivolána záchranná služba. Na místě byl zadržen jeden muž,“ uvedla televize Sky News z prohlášení policie. Vyšetřovatelé žádají svědky incidentu, aby se na ni obrátili.  

  Po kolizi auta s chodci utrpělo v Londýně zranění několik lidí!
   

   

  Zranění většiny chodců jsou lehká, což by znamenalo, že auto nevjelo na chodník ve velké rychlosti. Případem se zabývají jak policisté, tak i tajné služby. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...