Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Vyděšená Francie

  Vyděšená Francie! Šílenec se zbraněmi v Disneylandu! Média varovala turisty!

  29.01.2016 00:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Neskutečný šok zažili turisté ve francouzském Disneylandu, když se u vchodu do hotelu New York dnes konaly policejní manévry. Zadržen zde byl neznámý muž se dvěma automatickými zbraněmi. Osmadvacetiletý podezřelý skončil ve vazbě. Při zatýkání se nijak nebránil. Nebyl ale sám!

  Hotel New York lupa
  Zde u vchodu do hotelu New York odhalila policie podezřelého muže s dvěma zbraněmi a jeho partnerku | archiv Disneylandu

  Francouzi jsou stále vyděšeni až hysteričtí po listopadovém masakru v klubu Bataclan a na dalších místech Francie. Proto sebemenší podezření berou jako obrovskou hrozbu a není se co divit, že mají strach.

   

  Francouzská média, včetně rozhlasových stanic, během odpoledne neustále opakovala zprávu o zadrženém muži. Dokonce se uchýlila k varování, aby lidé do Disneylandu zatím nejezdili, protože ho policisté prohledávají a neví se, zda nejde o teroristu s komplici. Zábavný park je ale nadále otevřený.  

  Podezřelého muže s automatickými zbraněmi a následně ženu odhalila policie ve francouzském Disneylandu, který ročně navštíví až 10 milionů lidí!
   

   

  Zadržený muž u sebe měl v tašce dvě automatické zbraně ráže 7,65 a s nimi i zásobník s náboji. Kromě toho také výtisk koránu. Obsah jeho tašky rozezněl alarm detektoru kovů. Bylo tedy jasné podezření, že může jít o teroristu. Spolu s ním u hotelu byla i žena, která nejdříve utekla, ale následně ji policie zadržela.

   

  Muž je podle francouzských médií obyvatel Paříže a policie ani zpravodajské služby o něm nemají žádné předchozí informace. U hotelu bylo auto, s nímž pár přijel k hotelu, kde si před tím zarezervoval pokoj pro dva. Auto obklíčili policisté a přivolali pyrotechnika. Co jsou muž a žena zač, zjišťují policisté i tajné služby. Například i to, zda nejsou napojeni na teroristické buňky.  

   

  V potencionálním ohrožení v pařížském Disneylandu byly tisíce turistů, kteří tam každodenně míří. Jen v roce 2014 jej navštívilo na 10 milionů lidí.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...