Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DIVNÝ KONEC

  POLICIE NEPŘEKVAPILA: Míša Muzikářová je po smrti! Podezřelého máme!

  16.09.2017 00:10 / zprávy google+ twitter facebook

  Pátrání po v lednu zmizelé Míše Muzikářové z Ústí nad Labem, skutečně končí. Policie potvrdila, že případ odkládá, ale pokud se najdou nové skutečnosti, znovu jej otevře. Uvedla však, že je přesvědčena, že dívka již nežije a hlavního podezřelého má…

  Muzikářová , přítel lupa
  Z vraždy Míši Muzikářové policie podezírá již zemřelého Otakara S.! | Archiv

  Kriminalistům se 13letou dívku nepodařilo najít živou ani mrtvou. To, co tuší dávno už více jak půl roku, teď policisté vyslovili nahlas.

   

  „Domníváme se, že školačka je po smrti. Z podílu na jejím zmizení jsem podezírali partnera její matky, který na konci ledna spáchal sebevraždu. V případu byl jediným podezřelým,” uvedli zástupci policie.  

  Policie je přesvědčena, že Míša Muzikářová je po smrti a zabít jí měl Otakar S.
   

   

  Policisté jsou také přesvědčeni, že tělo dívky je ukryto na trase z Ústí nad Labem do Plzně, kde partner dívčiny matky žil. „Spáchal sebevraždu a nám se do té doby nepodařilo nashromáždit dostatek důkazů, abychom ho obvinili," uvedl kriminalista Martin Charvát.

   

  Po mužově sebevraždě našli policisté v jeho autě školní potřeby s dívčinou DNA, kdy při první prohlídce tam nebyly. Jeho sperma navíc našli v pokoji, kde dívka běžně spala. Jak se tam dostalo, není jasné.

   

  Příbuzní Otakara S., který spáchal sebevraždu a byl jediným podezřelým, však tvrdí, že muž by toho nebyl schopen. Matka dívky, která byla i souzena za podporu nacismu, se k případu nevyjadřuje. 

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...