Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KRIMINALISTICKÝ POMNÍČEK

  Policie už ztracenou Míšu Muzikářovou aktivně hledat nebude!

  13.09.2017 04:55 / zprávy google+ twitter facebook

  Záhadný případ ještě záhadnějšího letošního zmizení 13leté Míši Muzikářové z Ústí nad Labem se nejspíš stane dalším kriminalistickým pomníčkem. Policie hodlá případ odložit a nebude tak po dívce nijak aktivně pátrat.

  Muzikářová Michaela lupa
  Případ ztracené Míši policie odloží a nebude po ní aktivně pátrat! | Archiv

  Informace, že policie ukončila vyšetřování a případ odkládá, rozhořčila řadu lidí, především z Ústí. „Kdyby to na začátku nepohnojili, našli by ji. Třeba ne živou, ale našli. To, jak postupovali, to bylo prostě odfláknuté a řekne vám to tu každý," řekla jedna z obyvatelek ulice, kde Míša žila.

   

  Policie v dokumentu, který má k dispozici iRozhlas.cz, píše, že jediným faktickým podezřelým byl Otakar S., bývalý partner matky Míši Muzikářové, který spáchal sebevraždu.  

  Michaela Muzikářová zmizela letos v lednu a doposud nikdo nenašel ani její tělo!
   

   

  „Nejpravděpodobnější verzí se jeví ta, že pachatelem únosu je Otakar S. Pohřešovaná s ním odešla dobrovolně, buď pod nějakou legendou, nebo protože spolu byli domluvení, a během únosu došlo k nešťastné události, která vedla k její smrti (například hádka, předávkování léky),“ uvádí dokument.

   

  Pokud si je policie jistá touto verzí, proč ji nezveřejnila? Kriminalisté přitom nechtějí k případu žádné nové informace podávat. Že by v tom byla nějaká tajná strategie?

   

  Policie svolala na pátek tiskovku, kde má oznámit další informace. Co to bude, není jasné. Že by ale měla skutečně informace například o nálezu těla dívky? 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...