Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  KRIMINALISTICKÝ POMNÍČEK

  Policie už ztracenou Míšu Muzikářovou aktivně hledat nebude!

  13.09.2017 04:55 / zprávy google+ twitter facebook

  Záhadný případ ještě záhadnějšího letošního zmizení 13leté Míši Muzikářové z Ústí nad Labem se nejspíš stane dalším kriminalistickým pomníčkem. Policie hodlá případ odložit a nebude tak po dívce nijak aktivně pátrat.

  Muzikářová Michaela lupa
  Případ ztracené Míši policie odloží a nebude po ní aktivně pátrat! | Archiv

  Informace, že policie ukončila vyšetřování a případ odkládá, rozhořčila řadu lidí, především z Ústí. „Kdyby to na začátku nepohnojili, našli by ji. Třeba ne živou, ale našli. To, jak postupovali, to bylo prostě odfláknuté a řekne vám to tu každý," řekla jedna z obyvatelek ulice, kde Míša žila.

   

  Policie v dokumentu, který má k dispozici iRozhlas.cz, píše, že jediným faktickým podezřelým byl Otakar S., bývalý partner matky Míši Muzikářové, který spáchal sebevraždu.  

  Michaela Muzikářová zmizela letos v lednu a doposud nikdo nenašel ani její tělo!
   

   

  „Nejpravděpodobnější verzí se jeví ta, že pachatelem únosu je Otakar S. Pohřešovaná s ním odešla dobrovolně, buď pod nějakou legendou, nebo protože spolu byli domluvení, a během únosu došlo k nešťastné události, která vedla k její smrti (například hádka, předávkování léky),“ uvádí dokument.

   

  Pokud si je policie jistá touto verzí, proč ji nezveřejnila? Kriminalisté přitom nechtějí k případu žádné nové informace podávat. Že by v tom byla nějaká tajná strategie?

   

  Policie svolala na pátek tiskovku, kde má oznámit další informace. Co to bude, není jasné. Že by ale měla skutečně informace například o nálezu těla dívky? 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...