Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DIVNÝ PŘÍPAD

  Proč se zabil dramaturg ČT skokem z okna? Byly za tím opravdu výhrůžky?

  10.09.2017 00:05 / zprávy google+ twitter facebook

  Všechny zaměstnance České televize i mnoha médií šokuje případ, který se stal v pátek odpoledne. Z budovy totiž údajně vyskočil dramaturg Aleš V. Poledne. Bylo mu 63 let. Podle některých zpráv čelil dlouhodobým výhrůžkám.

  Poledne lupa
  Aleš V. Poledne měl sám vyskočit z okna České televize! | Archiv ČT

  Proč Poledne údajně sám vyskočil z okna, je velikou záhadou. „Muž byl  při příjzdu záchranné služby v bezvědomí a svědci podle pokynů operátorky začali s oživováním,“ řekla mluvčí záchranářů Jana Poštová.  

  Dramaturg ČT měl sám vyskočit z okna údajně kvůli tomu, že mu někdo vyhrožoval.
   

   

  Podle kolegů měl být dramaturg takzvaně v pohodě. Nejevil známky problémů. Přesto se hovoří o vyhrožování. Odkud a z jakých důvodů, nikdo říct neumí nebo nechce. „Nejspíš za tím byly nějaké osobní problémy. Aleš byl velký profesionál, ale poslední dobou se nám zdál takový zamlklý, bez nálady...," řekl pro Bleskove.cz.

   

  Případ vyšetřuje policie, která prověřuje všechny skutečnosti, které s případem mají souviset. Česká televize vydala pouze strohou zprávu s tím, že došlo k tragédii a vše je ve fázi vyšetřování. 

  nely | bleskove.cz

  Témata: smrt, ČT, dramaturg, Policie
  Komentáře ke článku
  loading...