Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  JEN BLÁZEN NEVĚŘÍ

  Jen pro silné žaludky: Odporné záběry pořezané ruky Petry Kvitové

  24.08.2017 00:20 / zprávy google+ twitter facebook

  Jen blázen nevěří, že by si špičková tenistka Petra Kvitová téměř devastační poranění ruky, které jí způsobil dosud neznámý pachatel, vymyslela! I s takovými názory se ona a její blízcí setkávají. Proto se sportovkyně rozhodla ukázat snímky z těžce pořezané ruky!

  Kvitová lupa
  Petra Kvitová až nyní ukázala, jak děsivé zranění jí neznámý pachatel způsobil! | Archiv ČT

  Není to hezký pohled! Je jen pro silné žaludky! Tenistka měsíce odmítala žádosti o poskytnutí fotografií ruky, kterou jí neznámý pachatel pořezal vloni v prosinci. Až teď svolila. Ve velkém rozhovoru pro Mf Dnes je pak okomentoval chirurg Radek Kebrle, který jí vážně poškozenou levačku spravoval a řídil celý proces léčby a rehabilitace.

   

  Jizvy postupně mizí. Až při bližším pohledu na dlaň a prsty dvojnásobné wimbledonské šampionky se dají snáz rozeznat. Je až k nevíře, že před osmi měsíci byly tak drsně poničené, jak ukazuje obrázek z operačního sálu.

   

  Špičkový lékař Radek Kaberle k tomu řekl: „Říznutí vypadá poměrně nevinně. Fotky jsme pořídili, když jsme Petru uspali a odstranili krytí,“ svěřil se chirurg, který Kvitové ruku zachránil.

   

  „Jsou vidět rány na všech prstech, ukazovák je vyklopený, konečný článek nedrží, kloub je viditelně poškozený.“  

  Petra Kvitová až nyní ukázala těžce pořezanou a zachráněnou ruku!
   

   

  Dva přetnuté nervy, sedm šlach. Čtyři hodiny tenkrát trvala Kebrleho šichta. Už tehdy viděl, že úraz odpovídá popisu scény, jak ji vylíčila Kvitová.

   

  „Každé poranění nějakým předmětem či přístrojem se na těle projevuje určitými stopami, z nichž zkušený člověk umí přečíst, co se přihodilo. V Petřině případě se jedná o chycení nože. Všemi prsty, velkou silou. Měla ostří pod krkem, chytila ho svou dominantní levačkou,” poznamenal lékař.

   

  Radek Kebrle je přesvědčen, že tenistka osudného dne bojovala o život. Lékař sklízí ovace i ze zahraničí. Doslova žasnou, že se Petra Kvitová vrátila na kurty už pět měsíců po zákroku.

   

  Na dopadení pachatele byla vypsána odměna 100 tisíc korun, nyní je zvýšena čtyřikrát. Policie pachatele stále nemá. Kdo a proč Petru napadl a zda ji chtěl zabít, není jasné.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...