Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KRUTÁ SMRT

  Neskutečná blbost rodičů: V rozpáleném autě zemřelo batole, které tam nechali schválně!

  18.08.2017 04:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Takový případ je sice ojedinělý, ale jak se ukázalo, dost dobře možný. Může za něj však doslova nehorázná blbost rodičů. Ti nechali v autě na sluníčku své dvouleté dítě, které se tam doslova "uvařilo"! Událost se stala na západě Rakouska.

  Dítě auto lupa
  Chlapeček neměl v rozpáleném autě šanci přežít! | Ilustrační foto iStock

  Dítě nechala v autě na parkovišti jeho matka se svým přítelem. Venku se teplota pohybovala kolem 30 stupňů Celsia, v autě mohla být i okolo 60 až 70 stupňů. To malý chlapec neměl šanci přežít. Oběma dospělým teď hrozí obvinění ze zabití z nedbalosti.

   

  Teprve 17letá matka malého chlapce a její přítel nechali dítě ve voze zaparkovaném před jejich domem nedaleko města Bludenz ve spolkové zemi Vorarlbersko. Učinili tak záměrně, uvedla policie. Dítě po dlouhé cestě autem totiž usnulo a mladý pár jej údajně nechtěl budit.  

  Policie v Rakousku obviní mladý pár z toho, že nechali v rozpáleném autě dítě, které zemřelo!
   

   

  „Matka a její přítel odešli do domu, kde také usnuli, a dítě tak bylo samo několik hodin v rozžhaveném autě. Když se pro něj mladý pár vrátil, byl již chlapec mrtvý," uvedla policie.

   

  Příčina smrti dvouletého dítěte není zatím oficiálně známa, úřady nařídili provést pitvu. Vyšetřovatelé ale předpokládají, že chlapec zemřel na úpal. Pokud se jejich podezření potvrdí, obviní matku i jejího přítele ze zabití z nedbalosti.

  nely | bleskove.cz

  Témata: auto, dítě, vedro, auto, léto
  Komentáře ke článku
  loading...