Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SMUTNÁ ZPRÁVA

  Zemřel Ivo Pavlík, manžel Heidi Janků a bývalý manžel Věry Špinarové!

  13.08.2017 09:20 / zprávy google+ twitter facebook

  Velmi smutná zpráva zasáhla v neděli dopoledne český kulturní svět. Ve věku 84 let zemřel v sobotu večer Ivo Pavlík! Zprávu sama Bleskove.cz potvrdila jeho zdrcená manželka, zpěvačka Heidi Janků. Pavlík byl prvním manželem nedávno zesnulé zpěvačky Věry Špinarové!

  Pavlík Ivo lupa
  Heidi Janků navždy opustil její milovaný muž Ivo Pavlík, který zemřel v sobotu pozdě večer! | ShowPix

  Ivo Pavlíka zradilo podle vyjádření Heidi Janků srdce. Byl několik dní v nemocnici a jeho stav byl velmi vážný. „Ano, je to bohužel pravda. Omlouvám se... nemohu dál o tom mluvit. Omlouvám se...," plakala do telefonu Heidi Janků, která byla se svým milovaným a milujícím manželem do poslední chvíle...

   

  Ivo Pavlík, hudební skladatel, klávesista a klarinetista, nebyl v dobrém zdravotním stavu už několik měsíců. Od března, kdy v čáslavském divadle zkolabovala a za tři dny zemřela jeho první velká láska a manželka Věra Špinarová. Od té chvíle šel Pavlík zdravotně dolů.

   

  Zpráva byla zdrcující hlavně i pro Adama Pavlíka, syna Věry Špinarové a právě Ivo Pavlíka. Ten tak bohužel během pěti měsíců přišel o oba rodiče. Jeho dcera, vnučka Pavlíka Johanka, ještě před pár týdny trávila s dědečkem a Heidi Janků dovolenou v Chorvatsku.  

  Ve věku 84 let zemřel na komplikace se srdcem Ivo Pavlík, manžel Heidi Janků.
   

   

  Paradoxem je, že Heidi Janků i Ivo Pavlík se měli v neděli účastnit velké události v Nemyčevsi na Jičínsku. Zde se odpoledne uskuteční křest květin - mečíků se jmény známých osobností. Jak Heidi Janků, tak právě i Ivo Pavlík zde měli křtít své vlastní mečíky. Zároveň měl být pokřtěn mečík Věra Špinarová.

   

  Heidi Janků se logicky akce nezúčastní. Organizátoři však zřejmě pokřtí jako památku na Ivo Pavlíka jeho mečík a i mečík Věry Špinarové. 

   

  Kdy bude poslední rozloučení s Ivo Pavlíkem, zatím není jasné. Bližší informace budou k dispozici začátkem příštího týdne. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...