Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELKÁ ZMĚNA

  Konec veder. Prudce se ochladí a bude lejt!

  07.08.2017 08:55 / zprávy google+ twitter facebook

  Ti, kteří mají rádi typicky letní a tropické počasí, si mohou tyto dva dny užít. Pak budou asi těžce zklamaní. Ve středu se prudce ochladí a bude lejt. A vypadá to, že takové počasí se udrží několik dní!

  Počasí léto lupa
  Počasí bude tento týden vypadat asi takhle! | Archiv Meter

  Teploty podle meteorologů spadnou až o 10 stupňů Celsia, bude pršet a východ republiky čekají silné bouřky. V teplotách budou velké rozdíly mezi západem a východem republiky. 

   

  „Už dnes ráno v některých horských oblastech mrzlo. V Jizerských horách mrzlo, teploměr ukazoval až -1 stupeň Celsia, na Kvildě bylo okolo nuly, v Liberci bylo 7 stupňů Celsia. A ani v nížinách nebylo žádné vedro, mezi 8 až 10 stupni Celsia,” řekli meteorologové.  

  Do úterý budou v Čechách panovat letní teploty, pak se prudce ochladí a bude pršet!
   

   

  Během dneška bude od 22 do 27 stupňů Celsia, nejtepleji bude na jihu Moravy. „V úterý se rtuť teploměru dostane až na třicítku, ale to taky bude zatím poslední, typicky letní den. Večer začne do ČR proudit studená fronta od západu a ochladí se. Po zbytek týdne bude okolo 20 °C a bude pršet. Jen na Moravě a ve Slezku lze během čtvrtka očekávat stále letní teploty,” prozradili meteorologové.

   

  Oteplovat se má začít v neděli, ale vlna tropických veder se už asi nedostaví. Zbytek srpna bude maximálně do 28 stupňů Celsia. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...