Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CHCE SVOBODU

  Naštvaný Klaus: Nechte, ku**a lidi normálně žít!

  07.08.2017 00:40 / zprávy google+ twitter facebook

  Václav Klaus má dva syny. Mladší, ten se příliš na veřejnosti neukazuje a nevyjadřuje, ale ten starší, taky Václav, ten poslední dobou komentuje kde co. A nyní dokonce žádá tento stát, aby nechal občany na pokoji. I když to sděluje hodně svérázným způsobem!

  KLAUS lupa
  Václav Klaus mladší protestuje proti různým omezením a nařízením! | Archiv ODS

  Přimělo ho k tomu několik situací a událostí posledních týdnů. Od až bizarní pokuty opavských strážníků, kteří pokutovali muže, jenž neměl zavřená okénka u auta, až po kontrolu toho, čím doma topíme.

   

  Na jedné straně má Klaus ml. pravdu, na druhé asi nepochopil, že přespřílišná svoboda bez nějakých pravidel rozhodně nesvědčí a nám Čechům už vůbec ne.

   

  „Víte, proč je ČR pořád tam, kde je? Protože tady chtějí žít lidé bez pravidel. Ne s omezováním, ale bez pravidel. Mít pravidla nebo být omezován, je rozdíl. A bohužel takzvaní ,pravicoví´ voliči nebo politici v Česku tohle vyznávají. Bohužel tedy i pan Klaus st. a jeho syn…,” řekl Bleskove. cz Radek Stárek, pracovník v diplomatických službách žijící ve Francii.  

  Václav Klaus ml. vyzývá stát, aby nechal lidi normálně žít bez různých omezení!
   

   

  „Zatímco ve vyspělých zemích existují pravidla, v ČR je každé pravidlo u mnoha lidí bráno jako omezení. Vždyť ale svoboda člověka začíná tam, kde končí svoboda toho druhého. To je staré známé pravidlo, tak o co jde. Proč má někdo čichat kouř kuřáků? Proto, aby si jiný mohl zapálit. Nebo, proč má někdo poslouchat přílišný řev někoho zbytečně? Jen proto, aby si někdo ,svobodně´ mohl jezdit na rozeřvaných motorkách nebo poslouchat celý večer metal? To je přeci nesmysl,” říká pan Radek.

   

  Jenomže Václav Klaus mladší vlastně skoro všechno hází do jednoho pytle a říká: „Nechte, ku**a lidi normálně žít!”

   

  „Bude mě třeba domovní důvěrník a PSVB kontrolovat, zda jsem zamkl na dva západy a zavřel okna, když jdu pro rohlíky? Nebo na těch vesnicích, kde se dodnes nezamyká nic? Když si půjdu zaběhat večer po práci, tak mi budou kontrolovat tep a EKG, než vyběhnu, jinak nebudu smět? Nechte, k...a, lidi normálně žít. Vy dobrodějové všech zemí,” napsal na sociální síť syn bývalého prezidenta.

   

  Podle Klause, ale i mnohých dalších, stát stále více prý omezuje pracující, poctivé lidi a podnikatele. Jenomže někteří to vnímají jinak. Třeba s kontrolami kotelen.

   

  „Pokud má pan Klaus, Kubera a další rádoby pravicově smýšlející pocit, že to, že někdo topí olejem, hadrama, gumami a bordelem, že je v pořádku, a ten druhý to musí čichat a nikdo to prase, co tím topí, nesmí zkontrolovat, tak ať jdou do hajzlu i s jejich demokracií,” říká Jaroslav Staněk z Benešova.

   

  „Mám souseda, který topí, čím ho napadne. Když v zimě přiloží, zamoří tím půl vesnice. A pan Klaus mi bude říkat, že když na něj pošleme kontrolu, že jsme udavači a ta kontrola ho omezuje? Pak jsou pan Klaus, Kubera a další takoví hlupáci a ignorantni slušného vychování a nějakých pravidel,” rozčílil se pan Staněk.

   

  „Svoboda je jedna věc, ale je vidět, kam jsem to se svobodou dotáhli. Klausův tatínek s dalšími nechali rozkrást tenhle stát, dovolili, aby se vytunelovaly podniky, banky a aby si zase nahrabali jen ti ,schopní´ zloději a hochštapleři… A tak je to se vším. Jejich vidění je sobecké - jen já, já, my a nikdo jiný,” dodává podnikatel a dnes penzista.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...