Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZRŮDNÁ MATKA

  Tohle je "vražedkyně" malého Pavlíka z plzeňského babyboxu! Hrozí jí 20 let!

  28.07.2017 16:10 / zprávy google+ twitter facebook

  Jak může matka ublížit nebo zabít své dítě? Tuto otázku si kladou statisíce lidí poté, co policie uvedla, že jedno z dětí, uložených v neděli do plzeňského babyboxu, zemřelo na následky mnohačetných poranění. Z vraždy obvinili matku miminka, kterou dnes soud poslal do vazby. Sami se podívejte, jak tahle zrůda vypadá!

  Plzeň vražda lupa
  Tohle je žena podezřelá z vraždy novorozence v Plzni! | Krimi-plzen.cz

  Mladá žena prý své těhotenství tajila i před rodinou. Pavlíka porodila ten den doma v koupelně. Nejspíš se ho snažila ranami rukou a možná i kopanci usmrtit. Když se jí to nepodařilo a matka ji vyrušila, požádala ji aby dítě odnesla do babyboxu.

   

  Matka údajně nevěděla o tom, co její dcera dítěti způsobovala. Dítě odvezla v domnění, že dcera sice miminko nechce, ale že je vše v pořádku. Až následně lékaři objevili u chlapečka hematomy a vyšetřením zjistili těžké poranění hlavičky, na které pak bohužel miminko zemřelo.  

  Mladou ženu, která porodila v Plzni dítě a snažila se ho zavraždit, poslal soud do vazby!
   

   

  „Kriminalisté v poměrně rekordně krátké době a s mininem informací a důkazů ustanovili pravděpodobného člověka, který dítě do babyboxu dal a následně našli ženu, která dítě porodila...," uvedl plzeňský kriminalista.

   

  Výslechem si pak už policisté jen potvrdili, co si do té doby jenom mysleli, a sice, že jde o chladnokrevný čin. „Žena zřejmě plánovala to, že po tajném porodu své dítě usmrtí...," myslí si policisté.

   

  Proč ale rovnou nechtěné dítě neumístila do schránky, což je zcela legální, to nikdo nechápe. Nyní jí hrozí až 20 let vězení. 

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...