Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OBROVSKÝ SMUTEK

  Neskutečná tragédie: Další utopené malé dítě v přehradě!

  13.07.2017 00:05 / zprávy google+ twitter facebook

  Tohle snad není ani možné. Během jediného týdne se v přehradě utopilo už druhé malé dítě. Zatímco předtím to byl pětiletý chlapeček na Slapech, ve středu to byla šestiletá holčička na Orlíku!

  Orlík záchranáři lupa
  Záchranáři utonulé holčičce na Orlíku už nemohli pomoct! | Ilustrační foto ASČR

  Původně se malá holčička ztratila skupině dětí a vychovatelkám z dětského domova. Ty svolaly pátrání. To ale bohužel dopadlo špatně, s tragickým koncem!

   

  Středočeští policisté zde vyšetřují smrt teprve šestileté holčičky. „Na místo vyrazily všechny záchranné složky,“ řekla policejní mluvčí Jana Dětská.  

  Holčička na přehradě Orlík je během týdne už druhým utopeným dítětem!
   

   

  Po holčičce pátral i vrtulník. Po dvou hodinách ale našli dítě mrtvé. „Dítě objevili ve vodní nádrži Orlík,“ dodala mluvčí s tím, že bližší informace vzhledem k věku dítěte nemůže poskytnout.

   

  Nikdo nechápe, jak se mohla malá dívka ztratit z dozoru. Právě to je problém u takto malých dětí, které jsou zdánlivě rozumné. „Stačí ale chvilka a najednou nejsou. A pak stačí nešťastná náhoda, uklouznutí a tragédie je na světě," dodávají i policisté.

   

  Pokud kriminalisté ještě dodatečně nezjistí cizí zavinení na úmrtí dítěte, případ nejspíš odloží, neboť nebude koho stíhat. Vychovatelkám by museli dokázat přímé zanedbání péče o dítě. Mohou být nyní ale vyšetřovány. 

   

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: dítě, Orlík, úmrtí, voda
  Komentáře ke článku
  loading...