Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DĚSIVÁ BILANCE

  VELKÁ TRAGÉDIE NA SILNICI: Čelní srážku v autech nepřežili 4 lidé!

  02.07.2017 17:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Nejenom uplynulý červen byl rekordní na počet mrtvých na českých silnicích, ale zdá se, že to může být i červenec, který sotva začal. Dnes odpoledne zahynuli 4 lidé při čelní srážce dvou aut na Hodonínsku!

  Nehoda lupa
  Při nehodách na silnicích zahynulo v červnu 64 lidí a děsivá bilance pokračuje! | Ilustrační foto Policie

  Velmi tragická nehoda se stala ve Vnorovech na Hodonínsku u mostu přes Veličku. Jedno auto skončilo po nehodě na střeše. Podle policie šlo o střet vozů Renault Clio a Ford Fiesta.

   

  „V renaultu cestoval cizinec, kterého se nám zatím nepodařilo ztotožnit, čtyřčlennou osádku fordu tvořily dvě ženy a dva muži ve věku mezi 64 a 74 lety. Cizinec a dva muži i jedna žena druhého vozu při nehodě zemřeli,“ upřesnila mluvčí policie.  

  Při čelním střetu dvou osobních aut ve Vnorovech na Hodonínsku zemřeli 4 lidé!
   

   

  Jedna 64letá žena byla podle mluvčí jihomoravských záchranářů Hedviky Kropáčkové transportována do některé z brněnských nemocnic. „Byla při vědomí, ale její zranění jsou těžká,“ uvedla mluvčí.

   

  Na místě zasahovalo okolo 30 lidí, záchranářů a hasičů. Lékař u čtyř lidí konstatoval exitus. Co přesně se stalo, není jasné. Vyloučena není ani únava či mikrospánek jednoho z řidičů. 

  nely | bleskove.cz

  Témata: smrt, auto, nehoda, Vnorovy
  Komentáře ke článku
  loading...