Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DĚSIVÁ BILANCE

  VELKÁ TRAGÉDIE NA SILNICI: Čelní srážku v autech nepřežili 4 lidé!

  02.07.2017 17:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Nejenom uplynulý červen byl rekordní na počet mrtvých na českých silnicích, ale zdá se, že to může být i červenec, který sotva začal. Dnes odpoledne zahynuli 4 lidé při čelní srážce dvou aut na Hodonínsku!

  Nehoda lupa
  Při nehodách na silnicích zahynulo v červnu 64 lidí a děsivá bilance pokračuje! | Ilustrační foto Policie

  Velmi tragická nehoda se stala ve Vnorovech na Hodonínsku u mostu přes Veličku. Jedno auto skončilo po nehodě na střeše. Podle policie šlo o střet vozů Renault Clio a Ford Fiesta.

   

  „V renaultu cestoval cizinec, kterého se nám zatím nepodařilo ztotožnit, čtyřčlennou osádku fordu tvořily dvě ženy a dva muži ve věku mezi 64 a 74 lety. Cizinec a dva muži i jedna žena druhého vozu při nehodě zemřeli,“ upřesnila mluvčí policie.  

  Při čelním střetu dvou osobních aut ve Vnorovech na Hodonínsku zemřeli 4 lidé!
   

   

  Jedna 64letá žena byla podle mluvčí jihomoravských záchranářů Hedviky Kropáčkové transportována do některé z brněnských nemocnic. „Byla při vědomí, ale její zranění jsou těžká,“ uvedla mluvčí.

   

  Na místě zasahovalo okolo 30 lidí, záchranářů a hasičů. Lékař u čtyř lidí konstatoval exitus. Co přesně se stalo, není jasné. Vyloučena není ani únava či mikrospánek jednoho z řidičů. 

  nely | bleskove.cz

  Témata: smrt, auto, nehoda, Vnorovy
  Komentáře ke článku
  loading...