Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TRAGICKÁ UDÁLOST

  Policisté při automobilové honičce zastřelili 17letého mladíka!

  18.06.2017 17:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Smrtí 17letého mladíka skončila automobilová honička s policií. Slovenští policisté v noci na neděli během pronásledování automobilu v okolí města Nová Baňa v Banskobystrickém kraji pronásledovali vůz řízený 19letým Michalem, odnesl to bohužel jeho spolujezdec.

  střelba lupa
  Policisté zastřelili v pronásledovaném autě spolujezdce! | Shutterstoc

  Řidič neměl oprávnění sednout za volant, 17letý mladík seděl na zadním sedadle. Policisté chtěli krátce po půlnoci zastavit Seat Leon, ale řidič jim začal ujíždět. Během automobilové honičky policisté několikrát varovně vystřelili do vzduchu. Mladík ujížděl dál. Když pak strážci zákona vystřelili přímo na auto, jednoho z nich kulka zasáhla. Ve voze jeli čtyři lidé.

   

  Řidič následně ve velké rychlosti havaroval nedaleko obce Hronský Beňadik. Policisté se snažili postřeleného mladíka oživovat a přivolali rychlou lékařskou pomoc. „Po příjezdu záchranářů na místo už mladík nejevil známky života,“ uvedl mluvčí záchranářů Boris Chmel.  

  Policisté při pronásledování ujíždějícího auta zastřelili 17letého spolujezdce v osobním autě!
   

   

  „Sedmnáctiletý Tomáš svým zraněním podlehl. Policii je velmi líto, že vyhasl mladý lidský život,“ řekla banskobystrická policejní mluvčí Petra Kováčiková.

   

  „K takovému tragickému následku nemuselo dojít, nebýt bezohledné jízdy nezodpovědného řidiče, kterému byl v tak mladém věku už třikrát uložen zákaz řízení,“ dodala mluvčí.

   

  Podle slovenských médií Tomáše vychovávala matka s babičkou a jel spolu s kamarády na chatu. Zřejmě řidič, který seděl za volantem, neměl čisté svědomí, proto začal ujíždět. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...