Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OSTRÁ SLOVA

  Skandál kvůli Zemanovi a královně: Ovčáček nazval pracovníka ČT "idiotem"!

  17.06.2017 00:02 / zprávy google+ twitter facebook

  Miloš Zeman, Ivana Zemanová a Kateřina Zemanová! Taková byla sklatba audience u anglické královny Alžběty II. Český prezident se svou rodinou byli hosty vládkyně Velké Británie a ona sama se nestačila divit! Jenže skandál se rozhořel kvůli zástupci šéfredaktora zpravodajství ČT!

  Zemanovi královna lupa
  Britská panovnice přijala celou Zemanovic rodinu! | Facebook

  Alžběta II. byla prý velmi příjemně překvapena, jak krásnou dceru český prezident má a jak Kateřina vyrostla do krásy. V Anglii “první dcera” studuje.

   

  Prezident Zeman po audienci u královny uvedl, že společně hovořili o českých občanech v Británii, aby mohli po britském odchodu z EU v zemi dál studovat a pracovat. Jednání Londýna s EU o brexitu mají začít v pondělí.

   

  Rodina Zemanova podle hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka darovala Alžbětě II. brož s českými granáty a hedvábný šátek s motivem díla Václava Hollara. Právě ohledně daru pro královnu se rozhořel spor. František Lutonský, zástupce šéfredaktora zpravodatsví ČT, měl na sociální síti uvést, že "prezident anglické královně přivezl dárek z e-shopu za 4 000! To doběla rozčílilo hradního mluvčího Ovčáčka, který skutečně ostře zaútočil! 

   

  „Tenhle idiot dělá zástupce šéfredaktora zpravodajství ČT. Takže idiotovi Lutonskému vzkazuji: jde o ukázku umu českých rukou. Brož s českým granátem," napsal doslova a do písmene Ovčáček s odkazem na citaci pracovníka televize. 

   

  Ovčáček sice sklidil vlnu odsouzení za to, jak se chová a reaguje, ale další mu dali za pravdu. „ČT je silně protizemanovsky zaujatá, takže čemu se divit. Hrají si na BBC a jejich redaktoři neumí ani pořádně skloňovat, mluvit, psát a vykládají kolikrát takové nesmysly, až jde člověku mráz po zádech. Tohle je další blábol s tou broží," dodal další diskutující!  

  Prezident Miloš Zeman vzal na audienci k Alžbětě druhé manželku Ivanu a dceru Kateřinu!
   

   

  Královna českého prezidenta přijala poté, co navštívila oběti a záchranáře pomáhající po požáru domu Grenfell Tower v západní části britské metropole.

   

  Zeman poté v Londýně vyznamenal československé válečné veterány žijící v Británii a předal diplom o jmenování do generálské hodnosti dalšímu veteránovi Miroslavu Antonínu Liškutínovi.

   

  Následně položil věnec u památníku Bitvy o Británii, v níž českoslovenští piloti i pozemní letecký personál sehráli významnou roli, a setkal se s britským ministrem zahraničí Borisem Johnsonem. Chtěl s ním také hovořit o případu českého občana Zdeňka M. zabitého loni v září v Londýně. Soud útočníka osvobodil a česká diplomacie jeho verdikt kritizuje.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...