Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NAŠTVANÝ ZEMAN

  Rozčílený prezident: Policie lže!

  30.05.2017 17:55 / zprávy google+ twitter facebook

  Prezident Miloš Zeman se naštval a obvinil policii, že lže! Ohradil se tak proti tomu, že by se měla nehoda policejního BMW, při níž se zranil zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš, odehrát před jeho očima. '

  BMW Policie lupa
  Při nehodě tohoto sporťáku prezident prý stoprocentně nebyl! | Policie

  Nehoda se stala v pondělí kolem 22 hodin. Jihomoravská policie uvedla, že se stala při předvádění techniky jihomoravských bezpečnostních složek prezidentovi, byť neuvedla, že se tak stalo přímo před očima hlavy státu.

   

  Miloš Zeman to, že policie lže, řekl v úterý ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku, reagoval tak na výrok policie, že se událost stala během prezentace pro hlavu státu.

   

  „Jihomoravská policie lže, v deset hodin večer jsem ležel v posteli a sledoval monitoring tisku,“ řekl Zeman.  

  Prezident Miloš Zeman se ostře ohradil proti tomu, že při nehodě policejního auta byl!
   

   

  Policie nakonec odpoledne potvrdila, že Zeman skutečně u ukázky nebyl. „Vzhledem k opakovaným dotazům novinářů dementujeme informaci, že jsme uvedli, že by byl prezident republiky přítomen ukázce policejní techniky,” uvedla policejní mluvčí Štěpánka Komárová.

   

  V autě se zranil policista, který během řízení zkolaboval, a zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš. Ten měl sedět na místě spolujezdce. Zeman uvedl, že po skončení svého oficiálního programu pojede do Brna do nemocnice Kruliše navštívit.

   

  Případem se zabývá Generální inspekce bezpečnostních sborů. Blíže ho však zatím nechtěla komentovat. Policejní prezidium uvedlo, že ve služebních autech mohou být přepravováni jen příslušníci bezpečnostních sborů, zaměstnanci ministerstva a policie nebo osoby, jejichž přeprava souvisí s plněním služebních nebo pracovních úkolů.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...