Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JDE DOMŮ

  KAJÍNEK JE VENKU! Zeman konečně podepsal milost s podmínkou!

  23.05.2017 14:22 / zprávy google+ twitter facebook

  Nejslavnější český vězeň Jiří Kajínek je volný! Poté, co prezident Miloš Zeman oficiálně podepsal dnes jeho milost, opustil ve 14 hodin brány věznice Rýnovice v Jablonci nad Nisou. Dvojnásobnému vrahovi se rozhodl prezident udělit milost prý proto, že jej k tomu motivoval zájem veřejnosti.

  KAJÍNEK lupa
  Jiří Kajínek je po 23 letech opět na svobodě! | ČT24/ČTK

  Miloš Zeman ještě před svým odletem do Číny uvedl, že dá Kajínkovi milost. Ovšem má to podmínku - 7 let nesmí způsobit žádný trestný čin, jinak jde takzvaně zpět do tepláků. „Rozhodnutí o udělení milosti už je připraveno a hotovo,“ uvedl prezident minulý čtvrtek. Dnes jeho mluvčí Jiří Ovčáček uvedl, že Zeman milost podepsal. Následně prošel vězeň propouštěcím kolečkem a pak opustil brány věznice.

   

  „Mám už několik rozličných pracovních nabídek, teď se ale musím rozkoukat a uvidíme, co bude...," řekl Jiří Kajínek, na kterého před věznicí čekal zástup novinářů i jeho příznivců!  

  Jiří Kajínek si ve vězení odseděl 23 let za dvojnásobnou vraždu a pokus o další!
   

   

  Jiří Kajínek se už před časem nechal slyšet, že udělá na svobodě vše pro to, aby své jméno očistil od nálepky "dvojnásobný vrah". Podle některých názorů se ale bude muset strachovat, aby tuto snahu přežil. „Není vyloučeno, že se ho bude někdo snažit zbavit. Když bude moct Kajínek promluvit o tom, co se tehdy stalo, a kdo skutečně vraždil, někomu se to nemusí líbit," dodal zdroj obeznámený s případem nejslavnějšího vězně! 

   

  Po propuštění se strhne o Jiřího Kajínka obrovský zájem a několik měsíců bude zcela jistě v obležení médií, producentů různých akcí a bude si moct říct i tučný honorář, jako celebrita, o kterou je veliký zájem. A to Kajínek moc dobře ví! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...