Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELKÁ HVĚZDA

  NEJVĚTŠÍ CELEBRITA V ČR: Kajínek půjde na svobodu a bude na roztrhání!

  18.05.2017 00:40 / zprávy google+ twitter facebook

  Jiří Kajínek je momentálně asi největší celebritou v ČR! V momentě, kdy prezident Miloš Zeman definitivně potvrdí jeho milost, kterou už před odletem do Číny ohlásil, bude doživotně odsouzený údajný vrah propuštěn. Sedm let nesmí nic provést, jinak půjde zpět do tepláků, nicméně nebude mít důvod se vracet.

  Kajínek Jiří lupa
  Jiří Kajínek se už těší na svobodu a až vyjde z vězení, bude o něj eminentní zájem! | ČT

  Podle některých spekulací je nyní na Kajínkově účtu možná až 15 milionů korun. Část za práva na film o něm, část za práva na knihu a další tantiémy. Jiří Kajínek tak na svobodu nepůjde jako chuďas. Bude si moct pořídit bydlení a nutně nebude muset hledat práci. Naopak nebude mít nouzi o popularitu.

   

  „Kajínek se dávno stal českou celebritou, ale teď bude ještě větší. Bude zván na různé akce, párty a možná se bude chovat jako Agáta Hanychová nebo Kateřina Kristelová, které si účtovaly tučné honoráře za to, že ,někde ukázaly svůj ksicht´,” řekl Bleskove.cz jeden z úspěšných PR manažerů. 

  Až Jiří Kajínek opustí brány věznice, stane se z něj největší celebrita v ČR!
   

   

  Jiří Kajínek, který si na svobodě určitě užije desítky rozhovorů pro média, je opravdu slavným vězněm. Vznikl o něm film, kniha a píše se o něm denně. A dokonce i v zahraničí. Až půjde na svobodu, bude se muset mít ale na pozoru, aby se někdo nepokusil usilovat mu o život.

   

  „Nikdo totiž neví, co nastane, až bude moc říct, jak věci, za které byl odsouzen a tvrdí, že neprávem, skutečně byly. Možná, že někomu bude ještě hodně horko. Samozřejmě, že není vrah. Už proto, že kdyby byl, dovolili mu dávno proces obnovit a tím potvrdit jeho vinu, ale oni se toho báli,” podotkl jeden z policistů, který případ od začátku sleduje, ale nepodílí se na něm.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...