Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DALŠÍ AFÉRA BABIŠE?

  Odhalení největšího skandálu v historii české vlády?

  15.05.2017 00:50 / zprávy google+ twitter facebook

  Je to jenom předvolební marketingový tah, nebo má skutečně někdo opravdu velkou špínu na člena současné vlády a toho nejkontroverznějšího Andreje Babiše? Zatím to vypadá na to druhé. Na internetu se objevila nová webová stránka, která se prý chystá za několik dní zveřejnit ”odhalení největšího skandálu v historii české vlády.“ Kdo za tím stojí a co tím sleduje?

  Babiš lupa
  Co se na webu chystá na Andreje Babiše není zatím jasné! | Profimedia

  Webová stránka, kde běží i počítadlo, jenž ukazuje, za jak dlouho “velkou kauzu” správce odstartuje, naznačuje, že půjde o novou aféru týkající se ministra financí a šéfa ANO Andreje Babiše.

   

  Stránka odhalenibabise.cz je registrovaná na jméno Tomáš Fuk. Termín údajného odhalení připadá na příští víkend. Je dokonale propracovaná i graficky. Dokonce ministra znázorňuje ve vězeňském mundúru. Co tím kdo sleduje, je otázkou.  

  Webová stránka upozorňuje na to, že odhalí největší skandál v historii české vlády!
   

   

  „Nejde pouze o odhalení Andreje Babiše, ale o celý koncept odboje proti situaci, co se kolem nás pomalu, ale jistě dotváří… My už se na to prostě dál koukat nemůžeme a proto vzniká tento projekt. Držte se pevně, čtvrtý odboj se blíží.  Prohrabávali jsme se články a spisy, abychom vyhrabali tu největší špínu – vlastně pravdu, která je skrytá mezi řádky výmluv a prázdných keců.“

   

  Není vyloučeno, že nepůjde vůbec o Babiše, ale protože je právě on stěžejní postavou webové grafiky, lze usuzovat, že tomu tak asi bude. Nezbývá, než si počkat na to, co stránka po odečtení počítadla veřejnosti ukáže.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...