Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEPROMYŠLENÁ KOLEDA

  Velikonoční trapas policejního prezidenta! Teď se mu všichni smějí!

  17.04.2017 00:02 / zprávy google+ twitter facebook

  Policejní prezident Tomáš Tuhý si vykoledoval posměch! Myslel to dobře, jen to prostě nedomyslel. Asi nečekal, že Češi jsou šťourové, kteří mu to okamžitě dají najevo.

  Tomáš Tuhý lupa
  Policejní prezident Tomáš Tuhý chtěl být originální, ale trochu to nedomyslel! | Facebook

  Pokud policejní prezident půjde dnes na pomlázku, asi by neměl používat velikonoční koledu, kterou složil a pochlubil se jí na svém oficiálním Facebooku.

   

  „Hody, hody, doprovody, neberte mi moje body. Vozidlo mám v pohodě, jezdím pouze o vodě. Používám ,handsfreečko´, zasloužím si vajíčko!,“ napsal Tomáš Tuhý.

   

  Jenomže jako policista a šéf všech mužů zákona se dopustil zásadní chyby. A mnozí lidé mu to dali jasně najevo. Dělají si z něj teď legraci.  

  Policejní prezident Tomáš Tuhý složil velikonoční básničku, kvůli které se mu teď někteří smějí!
   

   

  „Pane generále, jen maličké upozornění: body se neberou, ale naopak za porušení dopravních předpisů přidělují, protože, jak jistě víte, jsou to ,trestné body‘,“ uvedl v komentářích na Facebooku jeden z uživatelů.

   

  Laici si sice skutečně mohou myslet, že se body berou, ale ony se sbírají. A vzhledem k tomu, že básničku s tímto obratem použije policejní prezident, měl by uvádět skutečně pravdivé a správné informace.

   

  Sám Tuhý se ale omluvil, že šlo vlastně o záměr. Nečekal, že Češi budou takoví hnidopichové a budou si ho dobírat za kdejaké slůvko. Asi by to nedělali, kdyby nešéfoval policii...!

   

  „Je pravdou, že fakticky správně se body přičítají, nikoliv berou. Veřejnost ale spíše používá výraz, že mu (jí) byly body sebrány, a proto jsme použili tento veřejně používaný výraz. Připomínám, že je to odlehčená forma přání v podobě verše, nicméně uznávám že právní analýzou by neprošla,“ reagoval Tuhý.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...