Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DIVNÁ MINULOST

  Prezidentem omilostněný muž je pěkné kvítko! Krádeže, loupeže, ozbrojování!

  12.04.2017 00:50 / zprávy google+ twitter facebook

  Krádeže, loupeže i ozbrojování. To má za sebou muž, kterému se Miloš Zeman před pár dny rozhod udělit v pořadí už sedmou milost. Prý ale proto, že jde o těžce onkologicky nemocného pacienta.

  Zeman lupa
  Muž, kterého prezident omilostnil, byl sedmkrát soudně trestaný! | Archiv

  Muž má v rejstříku trestů celkem sedm záznamů, a to hlavně za majetkovou trestnou činnost. Ve vězení si měl tentokrát odpykat tři roky, soud mu však loni v létě trest na rok přerušil kvůli pokročilé rakovině plic, jež vyžaduje specializovanou léčbu.

   

  Jak uvedl ČRo, Omilostněného muže naposledy pravomocně odsoudila pardubická pobočka královéhradeckého soudu loni v březnu, a to za krádež, poškození cizí věci a nedovolené ozbrojování. Soudci ho poslali do druhého nejpřísnějšího typu věznice. Už o tři měsíce později se ale muž kvůli závažné chorobě dostal dočasně na svobodu.  

  Muž, kterého omilostnil prezident Zeman kvůli rakovině, má bohatý trestní rejstřík!
   

   

  Podle lékařské zprávy Vězeňské služby má zhoubný nádor na plicích a loni v květnu podstoupil radioterapii gama nožem kvůli nově zjištěným metastázám na mozku.

   

  "Onemocnění vyžaduje další léčení ve specializovaném pneumoonkologickém centru a jeho prognóza je velmi nejistá," konstatovali lékaři.

   

  Vězeňská služba onkologickou péči vlastními silami neposkytuje a její zajištění mimo vězeňské nemocnice označuje za ekonomicky nákladné i personálně náročné.

   

  Prezident Miloš Zeman udělil zatím sedm milostí. Většinu zdůvodnil právě vážným zdravotním stavem odsouzených. V jednom případě dal milost na základě papežské výzvy ženě, která se ve vězení starala o dítě. Minulý týden uvedl, že zvažuje milost také pro doživotně odsouzeného vraha Jiřího Kajínka. 

   


   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...