Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ČEKÁ HO SOUD

  To to trvalo! Policie obvinila sexuologa Weisse!

  07.04.2017 10:20 / zprávy google+ twitter facebook

  Až po neuvěřitelných sedmi měsících obvinila policie známého sexuologa Petra Weisse kvůli velmi tragické nehodě! Při ní přišel o život muž a jeho dcera. Další člen rodiny, maminka, přežila jen zázrakem! Viníkem byl přitom už od začátku právě lékař, který jel se svým Jaguarem a s protijedoucím Fordem Focus se srazil!

  Nehoda Weiss lupa
  Policie z děsivé nehody na Pelhřimovsku konečně obvinila sexuologa Petra Weisse! | Archiv Nova

  Nešťastná událost se stala loni v září na Pelhřimovsku. Rodina jela do Tábora na slavnosti Táborská setkání. Bohužel už nedojela!

   

  „Zahájili jsme trestní stíhání dvaašedesátiletého řidiče osobního vozidla a obvinili ho z trestných činů usmrcení z nedbalosti a těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti,“ oznámila mluvčí policie Dana Čírtková.  

  Za nehodu, při které zemřeli dva lidé, hrozí sexuologovi Petru Weissovi až 6 let vězení!
   

   

  Podle policie se doktor Weiss nevěnoval řízení Jaguaru XF, nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem vozidla a stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace. „Po projetí zatáčky nezvládl řízení, přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobním vozidlem Ford Focus," konstatovala policie.  

  Za nehodu, při které zemřeli dva lidé, hrozí sexuologovi Petru Weissovi až 6 let vězení!
   

   

  Na místě tehdy zemřel 55letý řidič fordu, v nemocnici pak zemřela jeho 25letá dcera. Těžce zraněna byla také 49letá spolujezdkyně, žena řidiče a matka zesnulé dívky.

   

  „Prověřování celého případu bylo složité a časově náročné, a to především s ohledem na vypracování několika znaleckých posudků z oboru dopravy a zdravotnictví,“ konstatovala Čírtková.

   

  Přitom už po nehodě se Weiss rodině omluvil a uznal svou vinu. Co trvalo policii a znalcům na vypracování posudků sedm měsíců, nikdo nechápe. Důležité ale je, že se viník našel. Nyní Petru Weissovi hrozí až 6 let vězení a pochopitelně zákaz řízení! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...