Pondělí 19. března 2018
svátek má Josef, zítra Světlana
  ČEKÁ HO SOUD

  To to trvalo! Policie obvinila sexuologa Weisse!

  07.04.2017 10:20 / zprávy google+ twitter facebook

  Až po neuvěřitelných sedmi měsících obvinila policie známého sexuologa Petra Weisse kvůli velmi tragické nehodě! Při ní přišel o život muž a jeho dcera. Další člen rodiny, maminka, přežila jen zázrakem! Viníkem byl přitom už od začátku právě lékař, který jel se svým Jaguarem a s protijedoucím Fordem Focus se srazil!

  Nehoda Weiss lupa
  Policie z děsivé nehody na Pelhřimovsku konečně obvinila sexuologa Petra Weisse! | Archiv Nova

  Nešťastná událost se stala loni v září na Pelhřimovsku. Rodina jela do Tábora na slavnosti Táborská setkání. Bohužel už nedojela!

   

  „Zahájili jsme trestní stíhání dvaašedesátiletého řidiče osobního vozidla a obvinili ho z trestných činů usmrcení z nedbalosti a těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti,“ oznámila mluvčí policie Dana Čírtková.  

  Za nehodu, při které zemřeli dva lidé, hrozí sexuologovi Petru Weissovi až 6 let vězení!
   

   

  Podle policie se doktor Weiss nevěnoval řízení Jaguaru XF, nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem vozidla a stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace. „Po projetí zatáčky nezvládl řízení, přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobním vozidlem Ford Focus," konstatovala policie.  

  Za nehodu, při které zemřeli dva lidé, hrozí sexuologovi Petru Weissovi až 6 let vězení!
   

   

  Na místě tehdy zemřel 55letý řidič fordu, v nemocnici pak zemřela jeho 25letá dcera. Těžce zraněna byla také 49letá spolujezdkyně, žena řidiče a matka zesnulé dívky.

   

  „Prověřování celého případu bylo složité a časově náročné, a to především s ohledem na vypracování několika znaleckých posudků z oboru dopravy a zdravotnictví,“ konstatovala Čírtková.

   

  Přitom už po nehodě se Weiss rodině omluvil a uznal svou vinu. Co trvalo policii a znalcům na vypracování posudků sedm měsíců, nikdo nechápe. Důležité ale je, že se viník našel. Nyní Petru Weissovi hrozí až 6 let vězení a pochopitelně zákaz řízení! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...