Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DIVNÁ SLOVA

  To jsou zase bláboly, rozčilují se Češi nad vyjádřením Sobotky!

  23.03.2017 00:20 / zprávy google+ twitter facebook

  Statisíce Čechů rozčílilo vyjádření premiéra Bohuslava Sobotky v souvislosti se středečním útokem teroristů v Londýně. Předseda vlády prohlásil, že “nás teroristé nezastraší”.

  Sobotka Bohuslav lupa
  Prmeiér Bohuslav Sobotka dal najevo, že se ČR teroristů nebojí! | Archiv ČT

  Právě tato věta zvedla ze židle jak běžné občany, tak i některé policisty i bezpečnostní experty! „Pan premiér by měl volit rčení mlčeti zlato… protože říká bláboly! Teroristé zastraší každého. Dávno zastrašili celý svět a hlavně Evropu. Kdyby ne, nedělají se bezpečnostní opatření a nemají všichni z toho, co se stane, stažený zadek. Včetně něj samotného,” řekl pro Bleskove.cz jeden z bezpečnostních expertů.

   

  Podobně hovoří i někteří policisté s tím, že takové prohlášení může být svým způsobem i nebezpečné. „Situace je napjatá. Nikdo nevíme, kdo, kde a kdy zaútočí a říct, že se zatsrašit nenecháme, zní skoro jako - tak ukažte, co umíte. Až nám to ti z ISIS tady ukážou, pan premiér bude první, kdo bude utíkat,” podotkl policista a člověk orientující se v bezpečnostních otázkách.  

  Premiér Bohuslav Sobotka v souvislosti s útoky v Londýně prohlásil, že se ČR nedá zastrašit!
   

   

  Zatímco Sobotka hrdině hlásí, že se ničeho nebojíme, prezident Miloš Zeman se nevyjádřil, kromě vyjádření soustrasti. „Nyní vyčkáváme na další upřesnění týkající se pozadí teroru v srdci britské metropole," uvedl jeho mluvčí Jiří Ovčáček

   

  Stejně jako se mnozí ve Velké Británii diví, že útok přišel “až nyní” a ne dříve, podobně se diví i někteří čeští experti, že ČR byla zatím uchráněna.

   

  V ČR není otázka zda vůbec, ale kdy a kde… Bohužel v Evropě tyto věci momentálně zuří a naše země je jistě také v hledáčku teroristů, i když ne pod drobnohledem. Zatím…,” řekl už v minulosti bezpečnostní expert Andor Šándor. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...