Sobota 24. února 2018
svátek má Matěj, zítra Liliana
  MÁME SE BÁT?

  NĚCO SE CHYSTÁ! Armáda zbrojí, policie hlídá hranice!

  13.03.2017 11:35 / zprávy google+ twitter facebook

  Něco se chystá! Myslí si to statisíce obyvatel nejenom ČR, ale i okolních zemí! Armáda zbrojí, policie hlídá hranice. A to nejenom před nelegálními imigranty. Některé neoficiální zdroje hovoří o možném chystaném válečném konfliktu!

  Hranice ostraha lupa
  Ostraha hranic, nejenom těch českých, je v posledních měsících hodně silná! | Archiv ČT

  Česká armáda je osmá nejsilnější v Evropě. Jenom letos uzavře ministerstvo obrany smlouvy za 26 miliard korun. Vojsko chce obrněnce i děla. Kupují se krátké i dlouhé střelné zbraně.

   

  „Zbrojíme opravdu hodně a mám pocit, že se něco chystá. Nejenom u nás, ale celosvětově nebo celoevropsky. Co se hranic týče, hlídají se nejenom kvůli uprchlíkům. Mám informace, že jistá forma nějakého útoku přijít v Evropě může,” tvrdí jeden z bývalých bezpečnostních expertů.

   

  Oficiálně ministerstvo obrany či vnitra žádné informace o tomto prý nemají a podobné zprávy považují za výkřiky do tmy. „Armáda zcela běžně obměňuje všechny věci potřebné ke svému fungování. A některé záležitosti chybí či jsou zastaralé. Je to běžný postup,” nechal se slyšet resort armády.  

  Česká armáda pořídí munici i obrněná vozidla či neprůstřelné vesty za skoro 3 miliardy korun!
   

   

  „Armáda získá tolik potřebnou jistotu se zásobováním municí, vojáci dlouho očekávanou balistickou ochranu a speciální síly vozidla vhodná k plnění svých úkolů,“ uvedl ministr obrany Martin Stropnický (ANO).

   

  Jenomže nezbrojí jen česká armáda a nehlídají se pouze naše hranice. Ve zbrojení vše dohánejí například i sousední Poláci. Ti dokonce čas od času hovoří o tom, že se bojí válečného konfliktu. Především ze strany Ruska. To je ale podle mnohých jen hysterie a nesmysl. „Pokud bych čekal od někoho útok, pak je to Blízký Východ nebo USA nějakou formou, ale z Ruska určitě ne. To chce mít Evropu klidnou,” dodal další z expertů.

   

  Ostraha hranic je prý podle vyjádření zodpovědných míst zapotřebí právě kvůli hrozbě teroristických útoků, které se ČR vyhýbají. Tedy alespoň prozatím…!

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...