Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MÁME SE BÁT?

  NĚCO SE CHYSTÁ! Armáda zbrojí, policie hlídá hranice!

  13.03.2017 11:35 / zprávy google+ twitter facebook

  Něco se chystá! Myslí si to statisíce obyvatel nejenom ČR, ale i okolních zemí! Armáda zbrojí, policie hlídá hranice. A to nejenom před nelegálními imigranty. Některé neoficiální zdroje hovoří o možném chystaném válečném konfliktu!

  Hranice ostraha lupa
  Ostraha hranic, nejenom těch českých, je v posledních měsících hodně silná! | Archiv ČT

  Česká armáda je osmá nejsilnější v Evropě. Jenom letos uzavře ministerstvo obrany smlouvy za 26 miliard korun. Vojsko chce obrněnce i děla. Kupují se krátké i dlouhé střelné zbraně.

   

  „Zbrojíme opravdu hodně a mám pocit, že se něco chystá. Nejenom u nás, ale celosvětově nebo celoevropsky. Co se hranic týče, hlídají se nejenom kvůli uprchlíkům. Mám informace, že jistá forma nějakého útoku přijít v Evropě může,” tvrdí jeden z bývalých bezpečnostních expertů.

   

  Oficiálně ministerstvo obrany či vnitra žádné informace o tomto prý nemají a podobné zprávy považují za výkřiky do tmy. „Armáda zcela běžně obměňuje všechny věci potřebné ke svému fungování. A některé záležitosti chybí či jsou zastaralé. Je to běžný postup,” nechal se slyšet resort armády.  

  Česká armáda pořídí munici i obrněná vozidla či neprůstřelné vesty za skoro 3 miliardy korun!
   

   

  „Armáda získá tolik potřebnou jistotu se zásobováním municí, vojáci dlouho očekávanou balistickou ochranu a speciální síly vozidla vhodná k plnění svých úkolů,“ uvedl ministr obrany Martin Stropnický (ANO).

   

  Jenomže nezbrojí jen česká armáda a nehlídají se pouze naše hranice. Ve zbrojení vše dohánejí například i sousední Poláci. Ti dokonce čas od času hovoří o tom, že se bojí válečného konfliktu. Především ze strany Ruska. To je ale podle mnohých jen hysterie a nesmysl. „Pokud bych čekal od někoho útok, pak je to Blízký Východ nebo USA nějakou formou, ale z Ruska určitě ne. To chce mít Evropu klidnou,” dodal další z expertů.

   

  Ostraha hranic je prý podle vyjádření zodpovědných míst zapotřebí právě kvůli hrozbě teroristických útoků, které se ČR vyhýbají. Tedy alespoň prozatím…!

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...