Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NIKOHO NEPŘEKVAPIL!

  Zeman oznámil: Budu znovu kandidovat!

  09.03.2017 21:10 / zprávy google+ twitter facebook

  Miloš Zeman nikoho nepřekvapil a politiky už vůbec ne. Ve čtvrtek večer na Hradě oznámil, že bude znovu kandidovat na prezidenta. Podle mnohých odborníků je tím pádem jediný, kdo má skutečně šanci v přímé volbě vyhrát a obhájit současný post!

  Zeman lupa
  Miloš Zeman udělal to, co bylo nad slunce jasné! | Twitter

  Zeman své rozhodnutí, které bylo snad dopředu jasné, oznámil večer na Pražském hradě v rámci slavnostního večera, kam přišly stovky pozvaných z řad politků, diplomatů či umělců!

   

  „Chtěl bych říci, že vám jsem vděčný za vaši pomoc a podporu,” řekl Zeman na oslavě své inaugurace, kam zve své podporovatele každoročně a dodal, že jako poděkování za tuto podporu chce, aby jeho rozhodnutí slyšeli první. 

   

  „Politická prohlášení by měla zaznít jako výstřel z děla. Politická prohlášení by neměla být obalována do bahna lží. Proto vám oznamuji, že jsem se rozhodl znovu kandidovat na funkci prezidenta,“ dodal Zeman.  

  Miloš Zeman oznámil, že v příštím roce bude znovu kandidovat na prezidenta!
   

   

  Jeho slova pak návštěvníci ocenili potleskem ve stoje. Na Hrad přišla třeba ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (za ANO), místopředseda lidovců Jan Bartošek, bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) nebo někdejší ministryně spravedlnosti Marie Benešová.

   

  Dorazil také herec Ivan Vyskočil, režisér Juraj Jakubisko, který byl vždy přítelem hlavně Václava Klause, nebo bývalí ministři zemědělství Jaroslav Palas, dopravy Jaromír Schling či školství Marcel Chládek.

   

  Na Hrad přišel také šéf Fotbalové asociace České republiky Miroslav Pelta, předseda Jazzové sekce Karel Srp či Jan Veleba, šéf Strany práv občanů, jejímž čestným předsedou Zeman je.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...