Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZASE V PRÁCI

  Škromach nastoupil do práce! Už ho to doma nebavilo?

  04.03.2017 00:20 / zprávy google+ twitter facebook

  Bývalý vysoce postavený politik a člen ČSSD Zdeněk Škromach má konečně práci. Poté, co doma odpočíval a byl zaevidován na úřadu práce, se stal jeho zaměstnancem. Neúspěšný kandidát v podzimních senátních volbách zastává nový post.

  Škromach Zdeněk lupa
  Zdeněk Škromach už nebude nezaměstnaný, ale bude pracovat pro Úřad práce! | Archiv

  Škromach se stal zaměstnancem Generálního ředitelství Úřadu práce České republiky. Ale pouze na poloviční úvazek. „Ano, nastoupil jsem do nového zaměstnání,“ potvrdil serveru Lidovky.cz Škromach.

   

  „Myslím, že když kdokoli nastoupí do zaměstnání, tak si nejdřív vyřídí formality a seznámí se s pracovním prostředím,“ řekl exmístopředseda Senátu.

   

  Jeho pozice je přímo řízená generální ředitelkou Kateřinou Sadílkovou. „S paní ředitelkou, pod kterou spadám, jsem se domluvil, že se zaměřím na strukturálně postižené regiony a problematiku sociálních podniků. Potom se uvidí, co dalšího bude potřeba řešit. Chtěl jsem hlavně někde využít své zkušenosti z funkce ministra práce a sociálních věcí,“ uvedl Škromach.  

  Zdeněk Škromach jde do práce, protože se stane zaměstnancem Generálního ředitelství úřadu práce!
   

   

  Přitom právě on se svou profesní minulostí by klidně mohl Generálnímu ředitelství šéfovat. Ale co není, může být. Hovoří se dokonce o tom, že by mohl Sadílkovou nahradit. To ovšem expolitik odmítl.

   

  Škromach poté, co ve volbách vloni na podzim propadl, se nechal zaevidovat na úřad práce. Podporu sice nepobíral, čímž se chlubil, ale stát za něj několik měsíců platil sociální a zdravotní pojištění. „Nechápu, že takový člověk měl problém s tím, sehnat si práci. Jiní, jemu podobní, mají celou řadu kontaktů a po odchodu z politiky mají desítky nabídek. On ne. Je to zvláštní,” zamyslela se dokonce pracovnice úřadu práce jedné z českých poboček.

   

  To, zda si Škromach hledal práci sám, nebo mu “byla nalezena”, neuvedl. „Důležité je, že začínám zase pracovat,” dodal. 

   

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...