Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZVLÁŠTNÍ VIZE

  Šokující varování Gorbačova: Vypadá to na válku!

  28.01.2017 05:55 / zprávy google+ twitter facebook

  Poslední vůdce Sovětského svazu a strůjce perestrojky, kterému východní Evropa vděčí za pád totality, Michail Gorbačov, šokoval! Prohlásil totiž, že NATO a ruské ozbrojené síly jsou již od sebe na "krátký dostřel”. A prý to vypadá, jako kdyby se svět připravoval na válku!

  Gorbačov lupa
  Michail Gorbačov se obává, že se svět chystá na válku! | Archiv JETE

  Gorbačov vyzval ruského prezidenta Vladimira Putina a amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby v období "militarizace politiky a nových závodů ve zbrojení" ostře odsoudili jadernou válku.

   

  Pětaosmdesátiletý Gorbačov, jenž měl vloni přijet na návštěvu ČR, ale ze zdravotních důvodů to musel zrušit, je podle vlastních slov přesvědčen, že se něco chystá. Tento laureát Nobelovy ceny za mír poskytl vyjádření pro článek v magazínu Time před pátečním prvním setkáním britské premiérky Theresy Mayové s americkým prezidentem Trumpem.  

  Poslední Sovětský prezident Michail Gorbačov se obává možného válečného konfliktu!
   

   

  „Žádný problém není dnes naléhavější než militarizace politiky a nové závody ve zbrojení. Naším prvořadým úkolem musí být zastavení a zvrácení těchto ničivých závodů," řekl. "Současná situace je příliš nebezpečná," zdůraznil někdejší sovětský vůdce.

   

  Gorbačov rovněž prohlásil, že NATO a ruské síly i jejich zbraně, kdysi umístěny ve velké vzdálenosti jedny od druhých, jsou už jen "na dostřel" od sebe.

   

  Michail Gorbačov vyprávěl pro magazín Time o ponorkách, jejichž "jediná salva" je schopna zničit polovinu kontinentu. Snad nebude mít bývalý prezident pravdu…

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...