Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SILICON VALLEY

  Genius Steve Jobs má svého nástupce! Nevěříte?

  09.01.2017 13:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Steva Jobse stále miliony lidí po Zeměkouli uznávají jako génia. Člověk, který toho tolik dokázal, který dokázal i to, že slovo, že něco “nejde” je v podstatě jen náš blok a stal se nejúspěšnějším a nejbohatším člověkem, nechal po sobě skvělý odkaz. A i když už není mezi námi, jeho filosofie zůstává. Dokonce se podařilo najít jeho “nástupce”! Jmenuje se Elon Musk!

  Elon Musk lupa
  Elon Musk | profimedia

  Když v Silicon Valley hledali po Stevu Jobsovi nový idol, našli jej ve svérázném Elonu Muskovi. Ve své investigativní biografii přináší reportér Ashlee Vance vyvážený pohled na život podnikatelského titána. Jako jediný novinář strávil desítky hodin se samotným Muskem, s jeho spolupracovníky, přáteli, ale i s protivníky a kritiky, aby vytvořil dechberoucí obraz mimořádného muže na cestě za svými vizemi.

   

  Tento příběh si můžete poslechnout díky unikátní audioknize s názvem Elon Musk!

   

  Audio kniha sestavuje mozaiku střípků o Muskově dětství v jihoafrické Pretorii, o prvních vydělaných milionech, o partě podivínů z PayPalu, aby nakonec převládly dva hlavní motivy: elektromobily a létání do vesmíru. Samozřejmě se věnuje také méně pozitivním okamžikům z Muskova osobního i pracovního života,” říkají o audioknize autoři i vydavatelé.

   

  Musk prožil několik rozvodů, odvrácení krachu firmy jen několik hodin před oficiálním vyhlášením a měl i poněkud kontroverzní vztah k zaměstnancům…  

  Nástupcem Steva Jobse se stal Elon Musk, jehož život je strhující!
   

   

  "Text je čtivý jako kvalitní román, je napsaný odlehčeně a s osobním zaujetím autora. Jako ještě milejší překvapení vnímám český překlad Evy Nevrlé. Není to suchý životopis. Nejsou to dokonce ani ‚jen’ dramatické příběhy. Je tam i spousta technických věcí, které baví (a kdo neholduje technice, tomu zavazet nebudou). Kdybych to měl srovnat třeba s Jobsovým životopisem, tak tohle je jasně lepší. Už proto, že člověk vlastně pořád neví, jak to celé dopadne,“ uvedl literární kritik Otakar Schön.

   

  V závěru knihy každý čtenář ucítí potřebu srovnávat jej se Stevem Jobsem. Dejme Muskovi šanci. Nikdo jiný jako on tu není… říkají odborníci na literaturu i na osobnosti tohoto typu.

   

  A právě tato audiokniha je vhodná i v tom ohledu, že se můžete zaposlouchat do poutavého životopisného příběhu o člověku, který je výjimečný vším, co kdy udělal. Podobně, jako i “srovnávaný” Jobs. Knihu můžete zakoupit v knihkupectví knihy.bleskove.cz

  ToKa | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...