Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PROSTĚ ODEŠLI

  Švýcarsko řeší uprchlickou záhadu! Kam zmizelo 8 000 migrantů?

  09.01.2017 00:20 / zprávy google+ twitter facebook

  Více než 8 000 migrantů zmizelo v průběhu loňského roku ze Švýcarska. Zde původně požádali o azyl. Kam všichni odešli, kam se ztratili? Že by skončili v Německu, kde vládla doposud tolerantní migrační politika Angely Merkelové? Vyloučeno to není!

  Migranti Švýcarsko lupa
  Ze Švýcarska odešlo vloni přes 8 000 migrantů převážně z Afriky! | Archiv ČT

  Celkem 8 166 uprchlíků se rozhodlo odstoupit od svých žádostí o azyl ve Švýcarsku a odešlo ze země. Potvrdil to mluvčí švýcarského ministerstva pro migraci Martin Reichlin. Kam ale šli, je záhadou! 

   

  “Švýcarsko loni zaznamenalo až 40procentní nárůst uprchlíků, kteří v zemi zažádali o azyl a poté se ztratili z dohledu. Přes 8 000 migrantů zmizelo poté, co od azylové procedury odstoupilo, aniž by o tom informovalo švýcarské orgány,” uvedl Reichlin.  

  Během roku 2016 odešlo ze Švýcarska neznámo kam přes 8 000 uprchlíků z Afriky!
   

   

  Jedná se prý o migranty, kteří předpokládali, že jejich žádost bude zamítnuta, nebo se později rozhodli připojit ke svým příbuzným v jiné evropské zemi. Švýcarské ministerstvo pro migraci se domnívá, že tito chybějící běženci pravděpodobně zamířili do Německa.

   

  Tito migranti pocházeli podle úřadů z Afriky: Eritrea, Gambie či Nigérie Další žádosti pocházely také z Alžírska a Somálska.

   

  Statistiky z roku 2016 ukazují obrovský nárůst počtu lidí, kteří se rozhodli ve Švýcarsku nezůstávat. V roce 2015 bylo zmizelých žadatelů o azyl 4 943, informoval švýcarský server The Local.

   

  Podle evropských předpisů mají uprchlíci povolený vstup do Švýcarska jedině tehdy, kdy si o azyl podají oficiální žádost. Všichni žadatelé se poté musí registrovat u úřadů. Každý, kdo tak neučiní, má do Švýcarska odepřený vstup a musí se vrátit do první bezpečné země v Evropě.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...