Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DALŠÍ MASAKR

  TERORISTICKÝ ÚTOK: V Jeruzalémě najel náklaďák do lidí!

  08.01.2017 14:30 / zprávy google+ twitter facebook

  Nejméně 4 mrtví a 15 zraněných, taková je bilance nedělního teroristického útoku v Jeruzalémě! Náklaďák tam, podobně jako vloni ve Francii nebo v Německu, najel do davu lidí!

  Jeruzaém lupa
  Při útoku v Jaruzalémě zemřeli nejméně 4 lidé a další byli zraněni! | AFP

  Stav dvou lidí je kritický, není tedy vyloučeno, že obětí bude více! „Zahlédl jsem náklaďák, který narazil do skupiny mladých lidí, kteří zrovna vystoupili z autobusu poblíž vyhlídky na Armon Hanatziv. Okolo desítky lidí leželo na zemi, někteří zůstali zaklínění pod náklaďákem,” uvedl jeden ze svědků masakru. 

  Nejméně 4 lidé nepřežili a dalších 15 bylo zraněno po útoku nákladním autem v Jeruzalémě!
   

   

  Podle informací policie při útoku tři ženy a jeden muž ve věku okolo dvacet let zemřeli.  Útočník, který seděl za volantem, byl podle informací deníku The Jerusalem Post zlikvidován. Oblast byla uzavřena a doprava v oblasti je odkláněna. Na místě byli záchranáři, policisté a o událost se zajímá i protiteroristická jednotka.

   

  Kdo za událostí stojí, není zatím jasné, ale není vyloučeno, že může jít opět o Islámský stát! Podle policie byl ale pachatelem Palestinec. Incident může souviset  s více než rok trvající sérii násilných útoků Palestinců na Izraelce, kterých se pachatele většinou dopouštějí noži. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...