Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŠOKUJÍCÍ PROHLÁŠENÍ

  Je Paroubkova žena obětí domácího násilí? Hádky a krutá obvinění v rodině!

  06.01.2017 05:30 / zprávy google+ twitter facebook

  Naprosto šokující obvinění a prohlášení týkající se expremiéra Jiřího Paroubka a jeho ženy Petry se objevilo na internetu! Jeho údajná tchýně nařkla politika z domácího násilí, manipulování s manželkou a divného manželského "trojúhelníku"!

  Paroubek Paroubková lupa
  Jiří Paroubek a Petra Paroubková vypadají šťastně a spokojeně! Komu to vadí? | Profimedia

  Bývalý premiér Jiří Paroubek (64) pro nezávislý videoprojekt Kilák naznačil, že jeho manželka Petra je po mozkové příhodě "de facto mrtvá"! Toto prohlášení však vyvolalo oprávněný hněv od ženy, která tvrdí, že je jeho tchyně. A udělala to tak, aby si to přečetlo co nejvíce lidí - přes sociální síť!

   

  Během kilometrového pomalého běhu se Jiří Paroubek moderátorce TV Barrandov Báře Hlaváčkové a její kolegyni Tereze Tobiášové svěřil s tím, že úplně změnil svou životosprávu. A to k lepšímu. "Hlavní impuls byl vlastní zdravotní stav, potřeba jeho zlepšení. Začal jsem také proto, že moje žena měla mozkovou příhodu, někdy rok před tím, než jsem se takhle rozhodl, a představa, že by naše dcera, které je teď sedm let, byla najednou oboustranným sirotkem, tak mě nutí, abych se pokusil tady být co nejdéle," řekl expremiér o své manželce a dceři Margaritě.  

  Údajná tchýně Jiřího Paroubka jej nařkla z mnoha věcí, včetně domácího násilí!
   

   

  Když se video objevila na Facebooku, objevil se u něj tento  komentář: "Matka Petry Paroubkové - co jsou to za kydy, že dítě nemůže být dvojnásobný sirotek!!!! Už jsi moji dceru pohřbil? Proto Tvoje 'Zuzana' chodí k Vám a supluje jedinou babičku Margaritky? Proto já k Vám nemám přístup? Pokud to je pravda, tak jsi totálně bezohledný k Petře, protože Zuza Petru nenávidí... A jinak to nebude!," napsala žena, která má profil Klárika Černá - Valovičová. Zmínkou o Zuzaně myslí pisatelka exmanželku Zuzanu Paroubkovou, s níž má politik jediného syna!

   

  "Chudák moje dcera - nemocná a nemá se jak bránit! Je mi špatně, když čtu o idylce JIŘÍ + ZUZA + PETRA Paroubkovi. Ale Petra není sama, má matku a bráchu.... Přestaň s ní manipulovat! Když se budeš cpát do politiky a Zuza bude neustále zasahovat do života mé jediné dcery a vnučky, nebudu potichu a ohlásím veškerá média sama. Z čeho byla mrtvice mé dcery???????? Všichni kolem se ptají na domácí násilí. Proč jsem nemohla moji dceru navštívit na JIP, když byla v ohrožení života? Odstavil si Petru od své rodiny, aby dělala jenom to, co potřebuješ!!!! Kam až zajdeš?" pokračovala rozhněvaná žena s tím, že by se měl Paroubek věnovat rodině a nemyslet na politiku.

   

  Je tato žena, která na Paroubka ostře zaútočila, opravdu  matkou Petry Paroubkové? A nebo se jedná o falešný profil a útok na bývalého premiéra a šéfa ČSSD? Může jít i o psychicky narušeného člověka, který usiluje o to, aby na sebe strhl pozornost. Na dotaz Klárika Černá-Valovičová, ale ani Paroubkovi zatím nereagovali...

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...