Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DIVNÝ POSTUP

  SKANDÁL! Policisté obvinění kvůli vražedkyni ze Smíchova zůstanou ve službě!

  05.01.2017 09:52 / zprávy google+ twitter facebook

  Tohle je snad hloupý žert a výsměch všem slušným lidem, ale i slušným strážcům zákona. Policisté obvinění ze zneužití pravomoci kvůli letnímu zákroku proti ženě, jež později zabíjela v obchodním centru na Smíchově, zůstanou ve službě.

  Vražedkyně Anděl lupa
  Policisté, kteří nezabránili Michelle Sudků v dalším vraždění, zůstanou i tak ve službě! | Archiv Facebook

  Takové je resumé policejního prezidia, které zřejmě zcela ignoruje fakt, že kvůli chybět “chráničů a pomahačů”, kteří se na to vykašlali a vraždící zrůdu Michelle Sudků po prvním pokusu o vraždu odvezli do Bohnic, aniž vedení informovali, jak je nebezpečná, zemřela nevinná žena!

   

  Michelle Sudků podstupovala přeoperování na muže, což ale nedokončila. Poté, co v kavárně na Újezdě na toaletě škrtila mladou ženu, policisté ji odvezli na psychiatrii. Tam údajně personálu ani vedení nedali informaci, že jde o vražedkyni, a tak jí pak vedení po několika týdnech propustilo.  

  Dvojice policistů chybující kvůli vražedkyni ze Smíchova, zůstanou dál ve službě!
   

   

  Žena se sklony k masochistickému násilí šla a v OC Smíchov bestiálně ubodala nevinou ženu z Příbramska. Následně opět skončila na psychiatrii.

   

  Inspekce ministerstva vnitra dva policisty z obvodního ředitelství na Malé Straně obvinila ze zneužití pravomoci úřední osoby, ale oni přesto zůstanou ve službě, zřejmě až do doby, než bude soudní jednání.

   

  „Policisté v rámci výkonu hlídkové služby nepostupovali v souladu s trestním řádem a neučinili všechna potřebná šetření a opatření k odhalení skutečností nasvědčujících tomu, že byl spáchán trestný čin směřující ke zjištění jeho pachatele v souvislosti s pokusem zvlášť závažného zločinu vraždy,“ uvedla původně mluvčí inspekce Radka Sandorová.  

   

  Přitom právě policisté, kteří pochybili, měli udělat maximum pro to, aby zajistili, že psychopatka už nikomu neublíží.

   

  “Je to skandální a svědčí to o myšlení vedení policie i o tom, že někteří jsou si rovni a někteří rovnější. Okamžitě je měl jejich nadřízený a policejní prezident postavit mimo službu a měli dostat padáka od policie. Pokud tedy ovšem není některý z nich něčí známý, že,” dodal pro Bleskove.cz bývalý elitní kriminalista, který je rozhodnutím vedení policie zděšen.

   

  “Základ služby policie je, že má udělat vše proto, aby nedošlo k trestnému činu a nemá jen ,sbírat mrtvoly a sepisovat hlášení´, ale pokud to lze předcházet kriminálním činům. Policie má opravdu chránit a pomáhat. Ale to, jak je vidět, v některých případech nedělá. Tento případ je jednou z ostud Policie ČR,” dodal bývalý policista. 

   


  Zda obviněným policistům hrozí nějaký faktický trest, případně kdy bude s nimi zahájeno soudní řízení a co vše jim hrozí, není stále jasné.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...