Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  UTRŽENÝ BALKON

  Se třemi lidmi se zřítil balkon rekreační chaty!

  02.01.2017 15:15 / zprávy google+ twitter facebook

  Obrovské neštěstí se stalo v Železné Rudě na Klatovsku. U rekreační chaty se utrhl balkon, na kterém v tu chvíli byli tři lidi!

  Sanitka lupa
  Zřícení balkonu si vyžádalo zranění pětadvacetiletého muže. | Policie ČR

  Na balkoně, který se zřítil, byli bohužel v osudnou chvíli dva muži a jedna žena. Pád z přibližně čtyřmetrové výšky se neobešel bez zranění.  

  V nově zrekonstruované chatě se i s lidmi zřítil balkon!
   

   

  Naštěstí musel být z trojice nešťastníků hospitalizován pouze jeden muž (25) z Prahy. „Na tísňovou linku jsme přijali oznámení o zranění tří osob po pádu balkonu, na místě bylo zjištěno zranění pouze u jednoho z mužů, narozeného v roce 1991, kterého jsme po ošetření převezli do Klatovské nemocnice a předali do péče chirurgů,“ uvedl mluvčí záchranářů Martin Brejcha.

   

  Proč ke zřícení došlo je zatím předmětem vyšetřování, budova ale má být krátce po rekonstrukci. V současné době rozjela policie trestní řízení pro ublížení z nedbalosti, prověřuje míru zavinění a další okolnosti.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...