Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DIVNÉ VYŠETŘOVÁNÍ

  Neschopní Turci: Teroristu z klubu, kde zemřelo 39 lidí, pořád nemají! Uvalili embargo!

  02.01.2017 08:25 / zprávy google+ twitter facebook

  Hodně divně pokračuje vyšetřování novoročního nočního šíleného řádění teroristy v istanbulském VIP klubu. Zde neznámý muž v převleku Santa Clause střílel do lidí. Nejenom, že doposud pachatele policie nedopadla, ale úřady uvalily na případ informační embargo!

  Istanbul lupa
  Tenhle šmejd měl v istanbulském klubu způsobit nevídaný masakr! | DPA

  Mezi 39 oběťmi je 27 cizinců z Belgie, Saúdské Arábie, Libanonu, Tunisu, Kanady, Kuvajtu či Iráku. Zbylí jsou Turci.

   

  Policie sice zveřejnila fotku pravděpodobného vraha a teroristy, který je s největší pravděpodobností příslušníkem Islámského státu. Nejmenovaný muž, který vystřílel istanbulský klub o silvestrovské noci, pochází údajně z východního Turkestánu, Afghanistánu či Čečenska. Patří prý také k oblastní větvi ISIS. Při masakru měl volat „Alláhu akbar“.  

  Turecká policie stále nedopadla pachatele masakru v istanbulském nočním klubu!
   

   

  Mezi přeživšími se hovořilo o dvou útočnících, ale policie a úřady mluví pouze o jednom, který napáchal v nočním klubu po Silvestrovské půlnoci doslova krvavý masakr. 

   

  Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan označil útok za pokus vyvolat v zemi chaos a vyzval Turky k jednotě. Proč se ale někdo rozhodl vyvraždit zrovna tento klub, není jasné. "Možná proto, že do něj chodí lidé různých národností, a o to teroristům vždy samozřejmě jde," dodal bezpečnostní expert na mezinárodní terorismus, který situaci v Istanbulu sleduje. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...