Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ÚMRTÍ LEGEND

  ŠOK! George Michael je po smrti!

  26.12.2016 08:50 / zprávy google+ twitter facebook

  Britský zpěvák George Michael je mrtev! Mrtvého umělce našli doma a podle policie se jednalo o nevysvětlitelné úmrtí. Bylo mu 53 let. Příčina jeho smrti je prozatím zahalena tajemstvím, byť zpěvákův manažer přispěchal s vysvětlením.

  George Michael lupa
  George Michael zemřel ve věku 53 let! Údajně na infarkt! | Archiv

  Spekuluje se jak o kardiovaskulárním onemocněním, předávkování drogami, tak třeba i o AIDS. O tom se spekuluje už léta. Ale podle jeho manažera Michaela Lippmana byl příčinou smrti infarkt.

   

  Umělecká agentka Cindi Bergerová, která o úmrtí informovala jako první, řekla, že zpěvák nyní nebyl nemocný. "V této fázi se smrt bere jako nevysvětlitelná, ale nikoli podezřelá. Bude provedena pitva. Dokud se neprovede pitva, nebudou ze strany policie žádné další informace," uvedla policie.

   

  Zpěvák zemřel v Goringu západně od Londýna v anglickém hrabství Oxfordshire. Přivolaná záchranná služba dorazila k jeho obydlí v neděli ve 14:42 hod.  

  Zpěvák Georg Michael zemřel ve svém luxusním domě. Bylo mu 53 let!
   

   

  "S velkým smutkem můžeme potvrdit, že milovaný syn, bratr a přítel George pokojně zemřel doma o vánočních svátcích. Rodina si přeje, aby se respektovalo její soukromí v této těžké chvíli. Zatím nebude žádný další komentář," uvedla v prohlášení v neděli večer umělecká agentka Bergerová.

   

  Krátce po oznámení vzdalo zemřelému hold na sociálních sítích mnoho osobností. "Jsem hluboce šokován. Ztratil jsem drahého přítele, nejhodnějšího a velkorysého. Byl také skvělý umělec," řekl britský zpěvák Elton John.

   

  "Nemohu tomu uvěřit. Ohromný zpěvák a milý člověk. Byl moc mladý na to, aby odešel," uvedl kanadský rocker Bryan Adams.

   


  "Sbohem můj příteli! Opustil nás další velký umělec," napsala zpěvačka Madonna v kontextu s letošním úmrtím Davida Bowieho, Prince, Leonarda Cohena a řady dalších hudebních hvězd. Smutek vyjádřil například i bývalý britský fotbalista Gary Lineker.

   

  Michael, který po světě prodal více než 100 milionů alb, měl v posledních letech množství zdravotních problémů, byl několikrát hospitalizován. V roce 2011 strávil několik týdnů v rakouské nemocnici ve Vídni s vážným zápalem plic. Onemocněl tehdy uprostřed svého evropského turné a dokonce upadl do kómatu. Tehdy mu lékaři pro uvolnění dýchacích cest museli provést tracheostomii.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...