Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BUĎME UPŘÍMNÍ

  Psychiatr Höschl varuje před terorismem! Nedělejme z lidí hlupáky!

  23.12.2016 11:55 / zprávy google+ twitter facebook

  Teroristické útoky po Evropě přibývají, přesto se stále najdou rádoby intelektuálové a politici, kteří to zlehčují. Či za každou cenu nechtějí činy označovat teroristiskými. Přední český psychiatr Cyril Höschl ale varuje před tím, aby se z lidí přestali dělat hlupáci!

  Höschl Cyril lupa
  Psychiatr Cyril Höschl nabádá k otevřenosti a upřímnosti! | Youtube

  Tolerantní politika Západu přispívá podle Höschla k recidivě útoků a živí tak strach i averzi vůči uprchlíkům. Vojáci v ulicích se tak mohou stát standardem, uvedl v rozhovoru pro deník ECHO24.cz psychiatr a ředitel Národního ústavu duševního zdraví Cyril Höschl.

   

  Po zatím posledním útoku v Berlíně, kdy pachatel najel kamionem do návštěvníků vánočního trhu, zemřelo 12 lidí a 48 bylo zraněno.  

  Psychiatr Cyril Höschl nabádá k tomu, aby se věci nazývaly pravými jmény!
   

   

  “Ve vztahu k bezpečnostní problematice je nálada, řekl bych, zatím neutrální, ale vzhledem k imigrantům a k islámu se výrazně zhoršuje, zejména vinou islamistů. Další zhoršení působí pokrytecky ,korektní´ média, když hovoří o ,nehodě´, o pachateli exotického původu jako o ,Němci´, o teroristickém útoku jako o ojedinělém činu ,šílence´ a podobně. Lidem to pokrytectví hýbe žlučí a stupňuje v nich agresivitu,” říká Höschl a vyzývá, aby se z lidí nedělali hlupáci.

   


  Tedy, aby média a zástupci státu prostě řekli, že jde o terorismus, násilí a podobně. A aby se věci nazývaly pravými jmény!

   

  Je stále hodně i českých “pravdoláskařů”, kteří neustále tvrdí, že útoky islamistů jsou ojedinělé činy jen dílčích jedinců. A dokonce tvrdí, že islám je neškodný a muslimové mírumilovní. Realita je pak ale naprosto jiná. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...