Sobota 24. února 2018
svátek má Matěj, zítra Liliana
  BUĎME UPŘÍMNÍ

  Psychiatr Höschl varuje před terorismem! Nedělejme z lidí hlupáky!

  23.12.2016 11:55 / zprávy google+ twitter facebook

  Teroristické útoky po Evropě přibývají, přesto se stále najdou rádoby intelektuálové a politici, kteří to zlehčují. Či za každou cenu nechtějí činy označovat teroristiskými. Přední český psychiatr Cyril Höschl ale varuje před tím, aby se z lidí přestali dělat hlupáci!

  Höschl Cyril lupa
  Psychiatr Cyril Höschl nabádá k otevřenosti a upřímnosti! | Youtube

  Tolerantní politika Západu přispívá podle Höschla k recidivě útoků a živí tak strach i averzi vůči uprchlíkům. Vojáci v ulicích se tak mohou stát standardem, uvedl v rozhovoru pro deník ECHO24.cz psychiatr a ředitel Národního ústavu duševního zdraví Cyril Höschl.

   

  Po zatím posledním útoku v Berlíně, kdy pachatel najel kamionem do návštěvníků vánočního trhu, zemřelo 12 lidí a 48 bylo zraněno.  

  Psychiatr Cyril Höschl nabádá k tomu, aby se věci nazývaly pravými jmény!
   

   

  “Ve vztahu k bezpečnostní problematice je nálada, řekl bych, zatím neutrální, ale vzhledem k imigrantům a k islámu se výrazně zhoršuje, zejména vinou islamistů. Další zhoršení působí pokrytecky ,korektní´ média, když hovoří o ,nehodě´, o pachateli exotického původu jako o ,Němci´, o teroristickém útoku jako o ojedinělém činu ,šílence´ a podobně. Lidem to pokrytectví hýbe žlučí a stupňuje v nich agresivitu,” říká Höschl a vyzývá, aby se z lidí nedělali hlupáci.

   


  Tedy, aby média a zástupci státu prostě řekli, že jde o terorismus, násilí a podobně. A aby se věci nazývaly pravými jmény!

   

  Je stále hodně i českých “pravdoláskařů”, kteří neustále tvrdí, že útoky islamistů jsou ojedinělé činy jen dílčích jedinců. A dokonce tvrdí, že islám je neškodný a muslimové mírumilovní. Realita je pak ale naprosto jiná. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...