Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DRAMATICKÁ NOC

  HRDINA! Lékař celebrit chránil sestry před agresivním opilcem. Skončil s rozbitou hlavou!

  17.12.2016 10:25 / zprávy google+ twitter facebook

  Velmi dramatickou noc prožil přední český lékař a onkolog, doktor mnoha celebrit Pavel Boček. Poté, co na noční ambulanci zaútočil na personál agresivní opilec, skončil doktor s dírou v hlavě, kterou mu museli kolegové sešít. Pachatele odvezli policisté do cely!

  Boček hlava lupa
  Doktor Pavel Boček skončil po útoku agresivního opilce s rozbitou hlavou! | Archiv P. Bočka

  Agresivní muž zaútočil přímo v nemocnici v Motole, kde doktor Boček sloužil noční službu. Štěstí v neštěstí bylo, že skončil "pouze" s pár stehy na hlavě! Je ale skutečným hrdinou! Nebýt jeho, bůhví jak by personál i on sám dopadli?

   

  "Tak jsem měl zase noční vyvedenou v Motole, agresivní otec opilý, vtrhnul na sesternu a na recepci ohrožoval všechny , jednu sestru chtěl škrtit, tak jsem se s ním dal  trochu do rvačky, já dopadl se šitím na hlavě a otřesem. On v klepetech na policii...," popsal na sociální síti dramatickou událost Boček.  

  Doktor Pavel Boček skončil se stehy na hlavě poté, co v motolské nemocnici zaútočil agresivní opilec!
   

   

  Ani personál, ani pacienti nechápou, jak může někdo být doslova takový magor, aby útočil na ty, kteří se snaží pomoci druhým a často mnoho hodin ani nespí. "Je to hrozné! Konečně by měli páni poslanci zvednout zadky a začít s tím něco dělat. Proč má mít kdejakej nedostudovanej jouda, včetně politiků, status veřejného činitele s ochranou a doktoři, kteří nasazují život, ne?," ptá se jedna z pacientek nemocnice, kde se drama odehrálo! 

   

  Tentokrát to naštěstí dopadlo dobře a díky Pavlu Bočkovi se nikomu z okolí, z personálu nic nestalo. Ale takových šílenců agresivních a opilých je hodně. Jak to může dopadnout příště? 

   

  Doktor Boček je kromě jiného také zakladatelem Občanského sdružení Sluneční paprsek, které každý rok vozí 100 dětí po onkologické léčbě na ozdravné pobyty k moři. Patronkou sdružení je i zpěvačka a herečka Hanka Křížková. Boček tak každý rok musí sehnat přes dva miliony korun, na které pobyty vyjdou. Mnoho dětí díky těmto aktivitám přijdou na jiné myšlenky a zlepší se jejich nejen fyzický, ale i psychický zdravotní stav. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...