Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OBROVSKÉ DLUHY

  Obří exekuční razie! Došlápli si i na slavného závodníka a podnikatele!

  15.12.2016 00:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Bleskovou a poměrně monstrózní exekuční akci provedla Finanční správa v Praze a okolí. Zaměřena byla na daňové dlužníky, kteří měli dlužit státu desítky milionů korun. Mezi nimi má být i slavný závodník a podnikatel Antonín Charouz.

  Exekuce autoa lupa
  Finanční správa zabavovala luxusní i sportovní auta! | GFŘ

  Kvůli dluhům zejména na DPH zabavili exekutoři peníze, 37 aut včetně luxusního Rolls-Royce a tři motorky. “Exekuční akce byla zaměřena především na majetek v sídlech, provozovnách a bytech daňových dlužníků na území Prahy a okolí,” informovala mluvčí Generálního finančního ředitelství Petra Petlachová s tím, že se celkem během jediného dne podařilo zajistit částku dlužné daně přesahující odhadem hodnotu 45 milionů korun.

   

  Konkrétní identitu dlužníků Finanční správa neupřesnila. Pokud daňové nedoplatky neuhradí, budou zabavené věci prodány v dražbě. Podnikatelům navíc hrozí vězení za krácení daní.  

  Exekutoři zabavili 37 automobilů, včetně Rolls-Royce a tři motocykly!
   

   

  Exekuční akce movitých věcí finanční správě loni jen v Praze vynesly dohromady přes 200 milionů korun. Akce pod krycím názvem „Karlův most“ se zúčastnilo šest týmů pracovníků vymáhání z územních pracovišť Finančního úřadu pro hlavní město Prahu, a to za asistence lidí z Celního úřadu.

   

  Exekutoři se zaměřili i na Muzeum sportovních vozů v Lánech, které založil Antonín Charouz, jenž se má potýkat s dluhy delší dobu. Společnost A. Charouz Motors na sebe před časem podala insolvenční návrh. Zůstal po ní nejméně stomilionový dluh. Přesto se podnikatel i ve svém okolí dál tváří, jako by se nic nestalo.

   

  Akce „Karlův most“ navázala na letošní akce daňové správy „Petřín“ a „Prahu“, které spolu s dalšími exekučními akcemi movitých věcí z loňského roku jen v Praze vynesly dohromady přes 200 milionů korun. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...