Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  OBROVSKÉ DLUHY

  Obří exekuční razie! Došlápli si i na slavného závodníka a podnikatele!

  15.12.2016 00:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Bleskovou a poměrně monstrózní exekuční akci provedla Finanční správa v Praze a okolí. Zaměřena byla na daňové dlužníky, kteří měli dlužit státu desítky milionů korun. Mezi nimi má být i slavný závodník a podnikatel Antonín Charouz.

  Exekuce autoa lupa
  Finanční správa zabavovala luxusní i sportovní auta! | GFŘ

  Kvůli dluhům zejména na DPH zabavili exekutoři peníze, 37 aut včetně luxusního Rolls-Royce a tři motorky. “Exekuční akce byla zaměřena především na majetek v sídlech, provozovnách a bytech daňových dlužníků na území Prahy a okolí,” informovala mluvčí Generálního finančního ředitelství Petra Petlachová s tím, že se celkem během jediného dne podařilo zajistit částku dlužné daně přesahující odhadem hodnotu 45 milionů korun.

   

  Konkrétní identitu dlužníků Finanční správa neupřesnila. Pokud daňové nedoplatky neuhradí, budou zabavené věci prodány v dražbě. Podnikatelům navíc hrozí vězení za krácení daní.  

  Exekutoři zabavili 37 automobilů, včetně Rolls-Royce a tři motocykly!
   

   

  Exekuční akce movitých věcí finanční správě loni jen v Praze vynesly dohromady přes 200 milionů korun. Akce pod krycím názvem „Karlův most“ se zúčastnilo šest týmů pracovníků vymáhání z územních pracovišť Finančního úřadu pro hlavní město Prahu, a to za asistence lidí z Celního úřadu.

   

  Exekutoři se zaměřili i na Muzeum sportovních vozů v Lánech, které založil Antonín Charouz, jenž se má potýkat s dluhy delší dobu. Společnost A. Charouz Motors na sebe před časem podala insolvenční návrh. Zůstal po ní nejméně stomilionový dluh. Přesto se podnikatel i ve svém okolí dál tváří, jako by se nic nestalo.

   

  Akce „Karlův most“ navázala na letošní akce daňové správy „Petřín“ a „Prahu“, které spolu s dalšími exekučními akcemi movitých věcí z loňského roku jen v Praze vynesly dohromady přes 200 milionů korun. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...