Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OBŘÍ PRŮŠVIH

  SKANDÁL NA HRADĚ: Fetující a onanující FOREJT?

  06.12.2016 00:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Tak tohle snad nemůže být ani pravda! Šňupající a onanující, ne-li přímo souložící hradní protokolář Jindřich Forejt? Za tohle prý měl údajně v pátek letět jako mastný papír z průjezdu, hradní protokolář z Kanceláře prezidenta republiky. Byla mu zapečetěna kancelář a na Hrad nesmí! Děsivé věci ukazuje video, které neznámý muž nabízel některým redakcím!

  Forejt Jindřich lupa
  Jindřich Forejt na Hradě skončil! Vaz mu mělo zlomit údajné šňupání a onanování na videu! | Profimedia

  Vždy distingovaný, leč velmi sebestředný a sebevědomý Jindřich Forejt, který na Hradě působil 14, měl asi pocit, že on je pánem země! Skandální video, na které upozornil web HlidaciPes.org, tato redakce koupila. Tím, kdo ho prodal, má být údajně dealer drog, nabízející i sexuální služby. Vše se mělo odehrávat u Forejta doma v Praze 5. A je to tedy masakr.

   

  Nahrávka podle něj obsahuje ”drogy, sex a bezpečnostní riziko“. Šéf hradního protokolu tím pádem definitivně skončil. Muž, který si s prezidentem tykal, bez něhož neudělal při oficialitách ani krok, je možná tím, který prováděl věci, o kterých se některým ani nesní.

   

  Na nepříliš ostré titulní fotce se nachází patrně sám Forejt – v županu, skrčený nad knížkou a v pozici připomínající „šňupání“.  „Nahrávka, kterou má redakce HlídacíPes.org k dispozici, ukazuje šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta mimo jiné při užívání drog,“ uvedl server.  

  Jindřichu Forejtovi měly zlomit vaz záběry z tajné nahrávky, na které má fetovat a onanovat.
   

   

  Mělo jít celkem o 9 videoklipů, které byly nejspíš natáčeny tajně, bez vědomí Jindřicha Forejta a možná s už daným cílem šéfa protokolu zničit. “Anebo potřeboval autor peníze, tak si řekl, že tohle bude pecka a prodal to,” dodal jeden z lidí blízký Hradu. “Já bych se tomu ani nedivil. Jindřich Forejt pro mě vždy byl velmi záhadným člověkem. Kdyby byla monarchie a byla ta možnost, nechá se pasovat na krále. Je velmi schopný, pracovitý, ale taky hodně sebevědomý…,” řekl zdroj z okolí Hradu. 

   

  „Série videoklipů ukazuje Jindřicha Forejta – polonahý, s odhaleným přirozením šňupe bílou látku a oddává se masturbaci. V místnosti je přítomen ještě jeden člověk, který vše skrytě natáčí,“ napsal HlídacíPes.org.

   

  Že jde o Forejtův byt, kde záběry vznikly, mají naznačovat i záběry na vybavení – na kterých se objevuje mj. pečetní prsten šéfa hradního protokolu, vizitky nebo hradní kreditní karta. 

   


  I když jde o naprosto šokující věci a už teď je jasné, že Forejt je z kola venku, Hrad mlčí! „Média v případě pana ředitele Forejta odkazují jen na anonymní zdroje. Na ty nereaguji. Personální změny komentuji až v okamžiku, kdy jsou,“ uvedl na Twitteru hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

   


  Sám Forejt, který na Hradě působí již od roku 2002, je nyní prý nemocný a na telefony nereaguje. O Forejtově konci se však spekulovalo i v souvislosti s hradními problémy z poslední doby. Včetně pozdního příletu na pohřeb bývalého slovenského prezidenta, nebo neocenění Jiřího Bradyho.

   


  Podle všeho měl Forejta doslova vyrazit sám Miloš Zeman. Ten se měl dozvědět o kompromitujících materiálech a následně zakročit. 

   


  Podle bývalého šéfa rozvědky Karla Randáka je bezpečnostní riziko kvůli Jindřichu Forejtovi mimořádné. “Bezpečnostní riziko je hlavně to, že takové věci vůbec dělá. Vysoce postavený státní úředník nemůže mít v takovém případě vůbec bezpečnostní prověrku,” řekl s tím, že hlavní problém je vydíratelnost.

   


  Je tedy vidět, koho měl nejprve Václav Klaus a nyní Miloš Zeman na Hradě. Kdo se setkával i s nejtajnějšími informacemi. “Pokud je to tak, je to skandál mezinárodních rozměrů. Pokud si jeden z nejbližších lidí prezidenta republiky kupuje drogy a homosexuální sex, je to vážně hnus,” komentoval jeden z diskutujících na sociální síti. 

   

  Pokud je to vše tak, jak to vypadá, pak je tu ještě jedna tragédie: Tohle měl být opravdu velvyslanec ČR ve Vatikánu? No, tak to tedy Pánbůh potěš...

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...