Pátek 20. července 2018
svátek má Ilja, zítra Vítězslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HROZNÝ OSUD

  Maminka na Orlíku zabité dívky: Ten zmetek dostane jen nízký trest!

  29.11.2016 09:55 / zprávy google+ twitter facebook

  Tragický případ z letošního léta, kdy 19letý namyšlený mladík svou naprostou blbostí, kdy řídil člun, způsobil smrt o rok mladší Simony, stále hýbe Českem. Nejvíce ale maminkou dívky. Ta se zhroutila, musela vyhledat pomoc odborníků a teď se uzavřela před světem! Vadí jí, že viník dostane poměrně nízký trest!

  Simona, maminka lupa
  Maminka zesnulé Simony je zoufalá a přála by si pro viníka vyšší trest! | Reprofoto Nova, Facebook

  Viníkem má být přítel dcery zpěvačky Lindy Finkové a herce Richarda Genzera. Paní Šárka, která se s nervama léčila už před tím, prožívá peklo. Ze dne na den přišla o to nejcennější, o svou jedinou dceru, která jí byla oporou, pomáhala jí a kterou ona milovala. Nyní žena, který se vrátila z psychiatrické léčebny, kde už nechtěla být mezi pacienty, promluvila. Nikoli sama, ale prostřednictvím rodinného přítele.

   

  Šárka prochází peklem. Každičký den je plný slz. Její dcera měla spoustu plánů a milovala život. Simonka se moc těšila, až dá jednou mamince vnoučata, protože Šárka už žádné děti mít nemůže," napsal redakci TN.cz rodinný přítel Jan Svatoň.

   

  Ten je s maminkou zesnulé Simony v denním kontaktu. Snaží se ji povzbudit, ale je to marné. Osudem těžce zkoušená žena ztratila smysl života nechce mezi lidi, nechce nikoho vidět. Nechce v podstatě žít. Nemá pro co a pro koho.   

  Matka na Orlíku člunem zabité dívky je zoufalá a uzavřela se před světem!
   

   

  "Ten rozmazlený fracek jí vzal smysl života. Myslíme si, že je šest let výsměch," dodal s tím, že si přejí pro mladíka vyšší trest. Podle zákona je však šestiletý trest maximum, které lze udělit za usmrcení z nedbalosti. Šárku mrzelo, že se jí mladík dlouho neomluvil. A možná by se tak nestalo do dnešní chvíle, kdyby mu zoufalá žena nenapsala jako první. Omluvy se nakonec dočkala, její bolest ale neutišila.

   

  "Hluboce s vámi soucítím a ponesu si to do konce života. Každé narozeniny budou nejsmutnějším dnem mého života. Celou pravdu jsem již 2x vypověděl. Moc jsem vás chtěl kontaktovat, ale hrozně jsem se bál z důvodu mediálního tlaku. Moc na vás myslím. Moc s vámi soucítím a myslím na vás a Simonku každý den," napsal obviněný mladík a viník tragédie.

   

  Otázkou je, zda se v něm opravdu hnulo svědomí, nebo mu to poradil právník, aby kvůli soudu projevil účinnou lítost a mohl dostat nižší trest. Není totiž vyloučeno, že pokud je mladík bezúhonný, projeví lítost, nepůjde sedět, ale dostane jen podmínku. I když za čin, při němž zemřela nevinná dívka. Úmysl se mu rozhodně prokázat nepodaří. Šlo tedy o nedbalost. Bude ale záležet na soudu, jak rozhodne.

   

  “Pro tu mámu to je satisfakce. Ví, že Simče život nevrátí, ale aby si to ten kluk pamatoval a každej další rozmyslel dělat kraviny na člunu, kde ohrožuje další lidi…,” dodala známá zoufalé ženy z Orlíku nad Vltavou, odkud zesnulá dívka pocházela. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...