Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NESKUTEČNÁ BRUTALITA

  Tohle jí ta zrůda udělala! Rodina ženy vláčené za autem zveřejnila šokující snímek!

  24.11.2016 08:30 / zprávy google+ twitter facebook

  Tohle jí ta zrůda udělala! Tak zní vzkaz veřejnosti od rodiny ženy z Německa, kterou za autem vláčel její bývalý partner Nurretin B. (38). Kader K. (28) je nyní na ARO jedné z německých nemocnic a bojuje o život!

  Tyran Německo lupa
  Takhle dopadla exmanželka Turka, kterou vláčel za autem! | Bild.de

  Turecký přistěhovalec nejprve svou expartnerku, s níž má dítě, při hádce o alimenty pobodal. Potom ji přivázal za krk za auto a vláčel ulicemi města. A to vše před zraky jejich dvouletého syna! Žena je na pokraji hranice života a smrti.

   

  “Ve chvíli, kdy Nurretin předával syna své exmanželce Kader, mu začala vyčítat, že jí neplatí výživné. To muže tak rozčílilo, že ženu napadl. Ale velmi bestiálně. Nejdříve ji ohrožoval nožem a zasadil jí dvě rány, kdy druhá probodla plíci. Poté jí okolo krku omotal lano a druhý konec přivázal za auto. Ženu takto vláčel přes tři ulice rychlostí 80 km/h,” popsal pro německý Bild její bratr.  

  Přistěhovalec z Turecka svou exmanželku málem zabil, a to jenom kvůli výčitkám ohledně alimentů!
   

   

  Po šokující události se muž sám přiznal policii. Lano se naštěstí z dosud neznámých příčin během jízdy uvolnilo a žena tak přežila. I když je otázkou, co ji čeká dál?

   

  „Chceme, aby celý svět viděl, co ta zrůda udělala naší Kader. Nebylo to poprvé, kdy se on k ní choval jako psychopat,” dodal její bratr.

   

  Kader podstoupila náročnou operaci a lékaři ji doposud udržují v umělém spánku, ze kterého se ji pokusí o víkendu probudit. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...