Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PŘEKAZILI ÚTOKY

  Policie chytila 19 teroristů! Chtěli zaútočit na fotbalový zápas!

  17.11.2016 09:50 / zprávy google+ twitter facebook

  Celkem 19 lidí podezřelých z napojení na teroristickou organizaci Islámský stát a z přípravy útoků v Kosovu a v sousední Albánii zadržela v uplynulých dnech policie. Podle vyšetřovatelů byly zadržené osoby v kontaktu s bojovníkem Islámského státu Lavdrimem Muhaxherim, který se prohlašuje za "velitele Albánců v Sýrii a Iráku".

  Kosovo lupa
  V Kosovu policie překazila teroristické útoky! | Inserbia.info

  Klíčoví lidé napojení na terorismus právě od něj přijímali rozkazy k provádění útoků. Naštěstí jim tajné služby jejich plány překazily a zabránily tak možná dalšímu obrovskému masakru v Evropě. 

   

  "Plánovali spáchání teroristických útoků v Kosovu a také proti izraelskému fotbalovému týmu a jeho fanouškům během zápasu Albánie-Izrael," sdělila policie.  

  Kosovská policie zadržela 19 lidí napojených na teroristickou organizaci Islámský stát!

   

  Kvalifikační zápas na mistrovství světa ve fotbale přesunula Albánie ze Skadaru, kde se měl původně konat, na 12. listopadu do blízkosti hlavního města Tirany.

   

  Úřady k tomu vedly obavy z možného útoku militantních islamistů. V této souvislosti také byli zadrženi čtyři lidé obvinění z terorismu.

   

  Kosovská policie oznámila, že zadržené osoby plánovaly synchronizované teroristické akce, žádné podrobnosti ale neuvedla. Řekla jen, že byly zabaveny výbušniny, zbraně, munice a také bezpilotní letoun.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...