Pátek 27. dubna 2018
svátek má Jaroslav, zítra Vlastislav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CO TO JE?

  Muž pozoroval UFO a nakonec z toho byl šokující nález!

  08.11.2016 05:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Kanadské námořnictvo ověřuje zprávu o nalezení jaderné bomby poblíž západního pobřeží Britské Kolumbie. Informaci přinesl britský list The Guardian.

  UFO lupa
  Místo UFO narazil na jadernou zbraň. | Shutterstock

  Kanadská média informovala, že v oblasti souostroví Haida Gwaii, dříve ostrovů královny Charlotty našel potápěč Sean Smyrichinsky objekt, o kterém si myslel, že je to UFO. Místní obyvatelé se ale domnívají, že muž nalezl americkou atomovou bombu Mark 4, která byla ztracena v roce 1950, píše britský list.

   

  Ministerstvo celý nález hodlá prošetřit! Stále není zcela jisté, na co muž natrefil.
   

  V této oblasti v únoru 1950 bombardér B-36 vojenského letectva USA uskutečňoval výcvikový let a z nějaké příčiny mu vzplanuly tři ze šesti motorů. Posádka letadla byla nucena odhodit atomovou bombu do Tichého oceánu a opustit letadlo. Podle údajů amerického letectva bomba nebyla opatřena plutoniovou hlavicí.

   

  Když si Sean Smyrichinsky prohlédl snímky Mark 4, tak si všiml shody s objeveným objektem. Svůj nález pak ohlásil kanadskému ministerstvu obrany. Ministerstvo prohlásilo, že celou věc prošetří a k místu nálezu vypraví loď kanadského námořnictva.

   

  Odborníci mají zjistit, zda tento objekt může představovat hrozbu a zda je tedy nutné ho vyzvednout a následně odborně zneškodnit.

   

  jaj | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...